Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összekötözés előtt állunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összekötözés előtt állunk, de hiányozni kezdett az exem. Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Volt egy bonyolult kapcsolatom, aminek egy ideje már vége (juniusban lesz egy éve). Mikor vége lett kicsit kibuktam, mert elhittem, hogy végre minden jó lesz..de mégsem. Igazából nem is szomorú, hanem csalódott voltam. Az exem még hónapokig keresett, hogy beszéljük meg a dolgokat, adjak még egy esélyt, de már annyit adtam, hogy belefáradtam.

Közben egy munkatársammal nagyon jó lett a viszonyom, elinte csak barátként gondoltam rá,de később szerelmes lettem belé.Nagyon boldog vagyok mellette, néha el sem hiszem, hogy egy ilyen srác szeret és van mellettem, most akarunk összeköltözni.(Fél éve vagyunk együtt)

A volt barátom már nem is érdekelt, neki is lett közben kapcsolata, boldogok együtt ők is. Tegnap délután unalmamban visszaolvastam a régi beszélgetéseimet és közte volt az övé is.Egészen az első üzenetig visszatekertem és rájöttem, hogy én is legalább annyira hibás voltam mindenben, mint ő. Egyszerre volt sírhatnékom és nevethetnékem mikor a végére értem..és hietetlenül hiányzott. Ma megint beszéltünk, én kerestem meg.Érdeklődő volt, de már nem hozta fel a múltat, túl lépett rajtam. Sokáig azt hittem,hogy én is rajta, de most nem tudom mi a helyzet.

Szeretem a jelenlegi páromat, vele képzelem el a jövőmet, semmiképp nem jönnék újra össze az exemmel.Hogyan tudnám legyőzni magamban ezt a hiányt, amit jelenleg érzek?


2016. ápr. 18. 20:22
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Úgy hogy magad mögött hagyod a múltat!

Már ott hibáztál, hogy felkotortad a múlt sarát. Addig nem is fogod lezárni, amíg jól esik a kis lelkednek a nosztalgia...

2016. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy felrakod a szép volt, jó volt, sokat tanultál belőle, de vége polcra.



Nem kell az exeket megutálni, nem kell kitörölni őket az életünkből, aki egyszer fontos volt, akit egyszer szerettünk, azt egy kicsit mindig szeretni fogjuk, de már nem _úgy_, mert azt a szerepet már más tölti be.

2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy rájöttél a múltbéli hibáidra, de ahelyett, hogy hátrafele nézel tiszta szemmel, inkább előre próbálj meg. Tanulj abból, ami történt, és most figyelj rá, hogy ne rajtad bukjon a dolog mostani pároddal.
2016. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összekötözés?? Ki kötöz össze kit? :D
2016. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El fog múlni, ezek a nosztalgikus jó pillanatok nem tartanak sokáig, foglald le magad valamivel. A legjobb ha kitörlöd azt a beszélgetést, tanultál belőle és ennyi, ne legyen több ilyen, mert csak pár napra kavar fel, de az nem jó. Ha ilyesmit okoz az exed akkor jobb jegelni a kapcsolatot vele, tapasztalat!
2016. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!