Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Fontos! Kit válaszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Fontos! Kit válaszak? Nem tudok dönteni! 17 éves lány vagyok, a 2 srác közül az első a volt barátom!

Figyelt kérdés

Az egyik lehetőség!

22éves fiú, dolgozik normális együtt jártunk már 3évet de nem rég szakitottunk mert csetelt!

Májusban valószinű megy ki dolgozni külföldre és 6hetente fog hazajárni!

Régen biztos vagyok benne hogy nagyon szeretett de most kételyeim vannak!Egy városban lakunk!


A másik varriáció:

16 éves fiú, egy iskolában járunk, nagyon aranyos fiú, de sokat jár bulizni(minden hétvégén) nem egy városban élünk!Tudom hogy nagyon tetszek neki.

Nem biztos hogy minden hova ellehetne vele menni nem ugy mint a másik sráccal pl kirándulás stb!


Ha kérdés merül fel válaszolok!


2010. ápr. 6. 19:13
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
válassz egy 3.at.
2010. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon úgy tűnik, hogy az elsőnek, csak arra kellenél, hogy ha 6 hetente hazajön legyen egy kis digidugi. A másik meg fiatalabb nálad:) Hallod jól beválasztottál.
2010. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kérdésem lenne. az 1. barátoddal ' nem rég szakitottunk mert csetelt! ' ezalatt mit értesz? hogy?

amúgy én az 1.-t választanám, így infó hiányában, és rávenném hogy keressen valami küözelebbi munkát.

2010. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az első, mert gondolom a másiknál féltékeny lennél, és "félnél", hogy összejön egy másik lánnyal.De ha nem vagy az, akkor Hajrá!


Remélem jól döntesz!

2010. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

úristen.... rosszabbakat te sem találtál volna. Hallod. Itt vagyok én. Bezzeg a s€ggfej pasiknak jut csaj.... Mindig reklámozom magam minden csajnak és nem kellek egyiknek se. Fedezz fel ismerj meg nem csalódsz bennem :) Írj privit ne szärozz már.


20/F

2010. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3.nak! Csetelt, másik msne lett, és nőket füzögetett!
2010. ápr. 6. 19:18
 7/11 anonim ***** válasza:

X.

Bárki mást, csak ezt a kettőt ne.

2010. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első egy f.asz

a második meg fiatalabb

DE én a 2.-at választanám mert az exeddel volt oka annak hogy szakítottatok és ha kimegy külföldre akkor egész biztos nem csak cseten fog fűzögetni nőket...

2010. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt semmiképp se, mert egy tapló, és csak kihasználna. A másodikat meg azért ne, mert bizonytalan vagy. Ha tényleg szerelmes lennél valamelyikbe, akkor biztosan tudnád, hogy melyikük az. Inkább keress egy harmadikat!
2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ahogyan gondolod...
2010. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!