Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjegyezte hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjegyezte hogy milyen furcsa, hogy ilyen jót beszélgetünk, mert picit sok a 4 év korkülönbség. Akkor most mi lesz? :S Nem akar akkor semmit?

Figyelt kérdés
14 vagyok,Ő 18..Nagyon sokat beszélgetünk,1x találkoztunk.Ma meg megjegyezte ezt:S Meg hogy ma esett le neki,de közben írogatja hogy milyen szép vagyok,stb..Szerintetek?
2010. ápr. 6. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarja, de nem kizáró ok :)
2010. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 haggyámán ***** válasza:

Barátnőm és köztem is 4 év van (18F/14L), ráadásul távkapcsolat, mégis szeretjük egymást.

Egészen biztos, hogy zavarja, engem is zavart az elején, de rájöttem, nem akarom emiatt elveszíteni, mert nem a korába vagyok szerelmes, hanem Belé.

2010. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bár jóval idősebb vagyok tőled :D (18 vagyok), a barátom és köztem 7 év különbség van, ehhez képes a 4 év semmiség :D
2010. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló:Köszönöm,ezen komolyan mondom nagyon meghatódtam :') Amúgy nem tudom mi lesz,egyre furcsábban viselkedik..Mármint egyik nap ez után lelkiztünk,és azt mondta hogy tetszik neki egy lány,de az meg nem akar többet barátságnál..Ez nekem nagyon ütött...:S
2010. ápr. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!