Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A videkilany.hu oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benyovszky Oszkár kérdése:

A videkilany.hu oldalon kimoderálták a következő kérdést, miért?

Figyelt kérdés
Azzal kapcsolatban kérdeztem, hogy el lehet-e kapni ezektől a lányoktól valamilyen betegséget, hogy volt-e már valaki akinél problémák mutatkoztak, vagy hallott másoktól történetet.

2016. ápr. 19. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ők a legtisztábbak, mivel ebből élnek :-P Ha pl. fuvaros vagy, akkor is vigyázol a kocsidra, mert ha lerobban oda a kenyérkereseted ... pont így vannak ők is ezzel.
2016. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dugd őket gumival és akkor védve vagy valamennyire.
2016. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az első válaszoló mit akart mondani?
2016. ápr. 20. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Komolyan megbuktál szövegértelmezésből? Tudom, hogy néha túl cizellált vagyok, de azért az első válaszom nem volt túlbonyolítva :-P
2016. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem a tisztaságra gondoltam.

A videkilany szerkesztősége miért tartózkodik ezen kérdés tárgyalásáról. Ezt szeretném megtudni.


Hiába mosakodnak minden alkalom után attól még el lehet kapni bármmit, és hogy a hozzájuk járó arcoknak volt-e már valami komplikációja velük kapcsolatban.


Nem nekem van gond a szövegértésemmel. Inkább valaki másnak.

2016. ápr. 22. 14:16
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

Használnak gumit, plusz szűretik magukat rendszeresen ... hol olvastad, hogy fürdésre gondoltam?


"A videkilany szerkesztősége miért tartózkodik ezen kérdés tárgyalásáról. Ezt szeretném megtudni."

Ezt pedig a szerkesztőségtől tudhatod meg, ha őket kérdezed :-P

De egyébként ha egy lányról kiderül, hogy terjesztett valamit, akkor lehúzhatja a rolót ... és kiderül ...

2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem fogok vitatkozni senkivel.

Tele van ez a gyakorikerdesek csupa okoskatörpel, ezt nem szeretem ebben az oldalban.

2016. ápr. 22. 15:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt válaszokat kaptál, egyértelmű dolog, hogy ha egy lány betegséget terjesztene, az pillanatok alatt tönkretenné a kialakult ügyfélkörét, nyilván alaposan odafigyelnek erre (jobban is, mint egy átlagos nő).
2016. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te okoskázol, aki feltesz egy kérdést itt, amire a kompetens válaszadó pontosan tudod, hogy nem itt van, hanem az adott oldalon :-P


Egyébként meg ha a betegségekkel, vagy a lányokkal kapcsolatban releváns választ akarsz, akkor itt nézelődj: www.beszamolok.com - ott a vendégek számolnak be a lányokról, ergo választ kapsz.

2016. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A videkilany szerkesztősége miért tartózkodik ezen kérdés tárgyalásáról. Ezt szeretném megtudni


Azért, mert egyszer valaki beírja, hogy egy ott hirdető lánytól kapott el valamit (ami vagy úgy volt, vagy nem), egyik lány sem fog ott hirdetni utána.


Volt egy híres film az Esőember. Ott a főhős felsorolja, hogy melyik nagyobb légtársaságnak mikor volt balesete, repülőlezuhanása. Egy céget mond, amelyiknek soha nem volt balesete, a Quantas. Tippelj, hogy melyik volt az egyetlen légitársaság, melynek a gépein vetítették ezt a filmet!

2016. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!