Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik: megereszkedett bőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik: megereszkedett bőr ill. a narancsbőr? Mi a véleményetek róla? Barátnőtöknek van? Mennyire zavar az ágyban? Lányoknak: a pasidat mennyire zavarja?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

engem azért dobtak..

igen a mai pasiknak csak a tökéletes hibátlan nők kellenek!!

2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért dobtak???

A roh@dék!!!!!!!!!!! Nekem is van és hiába sport,kaja megvonás rém nehéz kordában tartani:((((((((((

2010. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szégyenlem,de a barátomat egyáltalán nem zavarja.Amikor először meglátta,így reagált,persze poénból:"terhességi csíkok?De ééééééédes":)


L/18


P.S.:A félreétések elkerülése végett,nem voltam terhes,csak a fogyástól alakult ki.

2010. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a combomon és a fenekemen vannak striák (már nem lilák) meg narancsbőr, pedig kb 44kg vagyok, eléggé szégyenlőssé tesznek, de barátomat nem zavarja, sőt ha nem mondtam volna neki, észre se vette volna.
2010. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek van striája :S
2010. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

combomon van,meg fenekemen,hiába vagyok vékony...

páromat nem hogy nem zavarja,kifejtette,hogy nem is kell hogy tökéletes legyen,nekem terhesen nem lesz annyi csikom mint neki attol hogy fogyott 20 kilot majd hizott 30at 3 év leforgása alatt:D


bár engem sem zavar különösképp,h van rajtam,akinek nem tetszik ne nézze...(meg nem nézni kell,hanem fogni:D)

22/L

2010. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!