Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nektek mik számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek mik számítanak értéknek egy férfiban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
pénztárcájának a vastagsága
2016. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha erős - mármint lélekben, ne akarjon belehalni a legapróbb kellemetlenségbe, és ne pánikoljon, hogy "mindennek vége"

Ha határozott - én elég határozatlan vagyok sokszor, kell valaki mellém, aki "lököd", hogy haladjak valamerre

Ha vannak érzelmei és ki is mutatja - sajnos elég ritka

Ha vannak céljai az életben, nem csak úgy sodródik az árral, mint a döglött hal

Ha őszinte

Ha kedves, udvarias, gondoskodó

Ha pozitívan tud hozzáállni az élethez


Hirtelen ennyi jutott eszembe, ezek nagyon fontosak nekem személyszerint. Ha még eszembe jut valami, akkor kiegészítem :D

22/L

2016. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ész, műveltség, nyitott gondolkodás, kedvesség, határozott személyiség, önálló vélemény, figyelmesség, és önfegyelem, mely alatt leginkább arra gondolok, hogy képes magát rávenni hosszútávú célok elérésére.


És simogassa a hajam. :DDD

2016. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés.

Ha már párkapcsolatban vagyunk mindenképp az ha szeret. Ha pozitív és megtudja látni az apró dolgokban is a szépet. Ha megkapom a bizalmát (sokan képtelenek elég közel engedni és ténylegesen megbízni a párjukban). Ha azonos rendű társként kezel és számíthatok rá ha segítségre vagy támaszra van szükségem. Ha képes beismerni mikor hibázik és képes bocsánatot kérni. Legyen hűséges.

Ha még csak párt keresek akkor a magabiztosság nagyon fontos. Hogy törekedjen arra hogy jobb egyen (anyagilag emberileg) ne rekedjen meg egy adott szinten. Legyen humora. Fontos számomra hogy meglegyen a lelki egyensúlya. A család centrikusság is egy fontos érték számomra. Legyen célja amiért küzd.

Tudom nem szimpla felsorolást tartottam remélem elnézitek nekem. De ezek azok az értékek amiket én keresek valakiben így ilyen módon tudtam a legjobban megfogalmazni.

2016. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hosszasan írhatnék.

Nekem pl érték a korektség,határozotság,az h támogat, h fel lehet rá nézni (persze egyenrangúként kezel). Érték ha dolgos,szorgalmas.

Szerencse a páromban ezek is megvannak.

N24

2016. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Annyi mindent lehetne ide írni, tök feleslegesen...

A legfontosabb, hogy meglegyen az összhang a 2 fél között, jó legyen a kommunikáció, és hasonló erkölcsi normákkal rendelkezzenek.

2016. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek az őszinteséget írnám mert az exem notorius hazudozó volt.

Megbízható,kommunikatív legyen akivel mindent meg tudunk beszélni. Az érzelmi intelligenciája magas legyen,empátia fontos számomra. Az érzelmeit tudja kimutatni, az értékrendünk 100% egyezzen ( utólag látom hogy ez mennyire fontos!).

Minden más számomra ezután következik....

2016. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan jókat írtatok lányok,remélem tényleg ezek a fontosak mert ezek megvannak bennem.:)Legalábbis azt hiszem.

Nem is értem miért nem találom mégsem az igazit.

2016. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Ész, önuralom, kedvesség, empátia, széles látókörűség, humor.26N
2016. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!