Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lany a buszon par masodpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lany a buszon par masodpercre hatranez, hogy a szemembe nezzen, akkor tul rinda vagyok vagy ez is olyan jel cucc?

Figyelt kérdés
Szerintem sejti, hogy figyelgetem, de gondolom ezt is tulgondolkodom
2016. ápr. 22. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jol gondolod ez egy "jel cucc", szoval probalj meg vele tobbet szemezni es valahogy szolitsd le.
2016. ápr. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oksa. Nem tul gyakori eset, hogy ilyen tortenik velem, ugyhogy megerositeskeppen irtam ki ezt. Bar gondolom most jon par maganyos csodor akik le akarnak beszelni errol
2016. ápr. 22. 07:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ránézek valakire a buszon, akkor ránéztem a buszon. Semmi mást nem jelent.

"jel cucc" - Egek!

2016. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet egekezni. De ti csinaltok ilyen dolgokat, ami kb a ferfiak 90%-anak nem tiszta
2016. ápr. 22. 08:43
 5/11 anonim ***** válasza:
En pont tegnap neztem igy hatra egy sracra mert olyan hangosan uvoltott a fuleben a zene hogy meg a szoveget is hallottam
2016. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl a dolgot, meg ha "jel cucc" volt is. Ezt mint előttem írtak ezek általában véletlenek.
2016. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor ne is remenykedjek?:c
2016. ápr. 22. 09:59
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: reménykedhetsz, de ne kombinálj. Csak rádnézett, ami önmagában semmit sem jelent. Te meg lassal már levezeted egy pár másodperces szemkontaktusból, hogy ő lesz a gyermekeid anyja.


Ha akarsz tőle valamit, akkor kénytelen leszel beszélni vele. Akkor majd kiderül, hogy mi van.

2016. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszéltetni kell az ilyen bámulókat (megfelelő egyenes kérdésekkel), nem pedig marcangolni magunkat azon, hogy miért bámulnak, a bámulás amúgysem illik.
2016. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fellökted felszállásnál, aztán megnézte magának, ki volt az a barom. Ez is egy lehetőség. De ne vedd magadra, ha nem történt ilyen, oké? Nálam viszont volt már ilyen, hogy azért néztem utána jobban valakinek tömegközlekedésnél, mert úgy közlekedett, mint egy buldózer. :-)
2016. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!