Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én is legyek cicababa? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is legyek cicababa? Miért ez tetszik a férfiaknak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal.

Nagyon zavar, ha elmegyünk valahova mindig az agyon sminkelt mindent kitevő lányokat nézi meg és rájuk mondja, hogy milyen jól néznek ki...

Mikor megismerkedtünk akkor sem voltam ennyire ilyen. Lehet többet smikeltem magam. De most valahogy már nem zavar, ha utcára smink nélkül megyek ki.

Őt viszont igen. Meg is szokott ez miatt szólni, hogy adjak már magamra.

Vasaljam a hajam, fekete legyen a szemem, haspóló stb.

Hozzá kell tennem nem vagyok igénytelen :D csak eleve hullámos hajamat feleslegesnek tartom kivasalni, 1 kg sminket a hétköznapokra nem teszek (csak szempillaspirált meg szemceruzát). Haspóló nem az én világom nem szeretem mutogatni magam. Jobban szeretem a laza vagy a nőies stílust.


Ne egy igénytelen molett lánynak képzeljetek.

Képet nem rakok ki magamról, de tudom a visszajelzésekből, hogy nem számítok csúnyának... ;)


2016. ápr. 24. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem az összes barátnőm inkább a természetesen szép lányok közül került ki, volt olyan párom aki soha, de soha nem sminkelt egyszer sem, pedig nagyon csinos nő volt.


Az egyik barátom pedig az összes barátnőjét azok közül a lányok közül választja, akik mindig nagyon "meg vannak csinálva", smink, szolárium, a ruha minden darabja passzol a másikhoz, és a kiegészítőkhöz az aktulis trendeknek megfelelően, és mindez akkor is, ha túrázni, vásárolni, vagy egy spontán esti sörözésre jönnek.


Nem lehet tehát azt mondani, hogy a férfiak ilyenek vagy olyanok, mindkettőre megvan a példa, a Te peched valószínűleg az, hogy a párod is inkább az utóbbi típus, ezzel semmi gond nincs, csak akkor nem biztos, hogy meg fogod tudni neki adni, amire vágyik (és az nem lesz elegendő, hogy sminkelsz az utcára lépve, ilyen nőnek lenni már-már életforma)

2016. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom még nagyon fiatalok vagytok, és ebből kifolyólag a párod is eléggé felszínes.

Azt mindenki tudja, hogy van tőle szebb és jobb, de a párja szemében mindig ő az ideális!

Egyébként nehogy ő szabja már meg, hogy most vasalod-e a hajadat, vagy fested-e magadat vagy sem.

Ha ezek nélkül nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, akkor nem is ér az egész semmit, ő nem is szeret téged, csak a felszínes csillivilli dolgokat szereti.


Egyébként minden pasi megnézi az ilyen cicababa lányokat, de kevés az, aki komolyan is gondolná velük, tudod, az ilyen lányok elég feltűnőek, és akkor se tudnád őket kikerülni, ha szeretnéd.


Korábban nem vetted véletlenül észre, hogy hogyan viszonyul hozzád? 4 év azért nem egy rövid időszak, hogy ne lehetett volna már kiismerni a másikat!


Mondd meg neki, hogy te ilyen vagy, mint most, ne akarjon téged megváltoztatni, ha meg neki nem tetszik, akkor lehet lelépni!

2016. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

20 éves vagyok a párom idősebb.

Régebben valóban "jobban" adtam magamra.

De az évek során megváltoztam...

2016. ápr. 24. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem gondold végig, hogy a "régebben jobban adtam magamra" az mit is takar pontosan.


Mert ez jelentheti azt is, hogy a kapcsolatban ellustultál, slampos lettél, a kinyúlt melegítődben mégsz le a boltba, meg azt is, hogy változol, változik a személyiséged és a stílusod, már nem feltétlen gondolod, hogy egy délelőtti bevásárláshoz 1.5 órát kell készülni, és elég egy sportosabb farmer+póló párosítás.


Ha az előbbi akkor tegyél ellene, ha az utóbbi, akkor meg gondold végig, hogy a párod egy kirakati bábut akar e vagy téged, akkor is ha estélyi van rajtad, meg akkor is, ha csak valami kényelmeset felkapsz.

2016. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Melegítőt nem hordok utcára.

A farmer+póló kombinációt helyezem most előre.

Régebben nem vettem nagyon fel farmert. Mindig inkább valami színesebb, mintásabb nadrágot, szoknyát.

Meg pl. nem mentem ki az utcára smink és vasalt haj nélkül.

2016. ápr. 24. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:

16 évesen ismert meg a párod, azért az érthető, ha változik a stílusod, és nem ugyanazt hordod. (engem példásul azzal akasztott ki egy nő egyszer, hogy 30 évesen eldöntötte, hogy visszatér a régi stílusához, és nem értette meg, hogy ami jó volt 10 éve az már másként fest :))



Ülj le vele, és beszéljetek erről.

2016. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én férfiként jobban szeretem a természetes szépséget. Persze adjon magára egy nő, ahogy te is mondtad, ne menjen melegítőben társaságba, egy csepp smink sem árt, de töltsön napi 3 órát a tükör előtt!

Mi a párommal többnyire jókat nevetünk az ilyen kis tipegő, festett mindenű lanyokon.

Ha úgy adódna, akkor kb 1 hetet töltenék el egy ilyen festék bombával, aztán menekülnek. Remélem elég érthető, hogy mi történne 1 hét alatt joparszor...

Ne érts félre, 5 éve vagyok a párommal, együtt élünk, és nekem eszembe se jut hogy mással legyek.

Én büszkén fogom meg a kezét akárhova megyünk, és büszkén kihuzom magam, ha ott van mellettem. Szerintem ő gyönyörű, persze biztos vannak nála szebb nők is, csak az én izlesemnek nem felel meg ilyen jól senki más.

Ha a kedves párod nem így érez, akkor ezt vagy át kéne beszélni. (Üljetek le és mond a szemébe hogy zavar). Reakciói alapján meg érdemes elgondolkozni, hogy talán nincs is jövője ennek a kapcsolatnak...

2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy értem NE töltsön 3 órákat a tükör előtt.
2016. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
A "cicababa" stílusu nők szerintem azért szoktak tetszeni gyakran a férfiaknak, mivel ősi elvárásaik visszatükröződését látják ilyenkor az urak az adott hölgyben...Mi van a legjobban beleégve a férfigénekbe már sok ezer év óta? Hát az, hogy egy nő AKKOR A LEGALKALMASABB a férfi gyerekének a felnevelésére, ha az adott nő IGÉNYES, TISZTA, GONDOSKODÓ, és ODAFIGYELŐ...Éshát ezeket a tulajdonságokat a legjobban onnan lehet lemérni a hölgyeket illetően, ahogy a nő SAJÁT MAGÁVAL(!!) igényes legelőszöris...Éshát az olyan nő, aki csinos, és mindig ápolt frizurával mászkál, mindig tiszta, ízléses, és jól öltözött, az szinte sugározza magárol azt a képet, hogy Ő egy fiatal, avagy fiatalos, gondoskodásra-ODAFIGYELÉSRE alkalmas illető...Ellentétben egy szakadt,koszos,ízléstelen,igénytelen,trampli,rusnya nővel...Viszont mint oly sokmindent is ebben a mai világban, a "cicababa" stílust is eléggé lejáratták már az ostoba, buta, csak felületes majmolásra képes nők...Pl. elég beszédes az mindig, amikor a "cicababás" nőt sokan kapásbol a TÚL SMINKELT,festett haju,mindenét megmutató nő fogalmával azonosítják...Holott eredetileg szerintem ez a fogalom kissé más jelentéssel bírt, vagy kellett hogy bírjon...(Az én értelmezésemben pl. a "cicababás" hölgy a jellegzetesen tiszta, ápolt külsejü,ízléses frizuráju és öltözetü, magassarkut,mindig harisnyát-szoknyát viselő hölgy fogalmát jelöli kizárólagosan...Mindenféle "sminkek",festett hajak, meg nadrágbol kilógó fenekek nélkül...)
2016. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!