Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban az átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az átlag alatti csúnyább pasinak általában nem adatik meg a rendszeres nemi élet?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 07:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És hogy néz ki egy átlagnál csúnyább pasi?
2016. ápr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én egy átlagos nem-csúnya "pasi" vagyok és nekem sem adatik meg a rendszeres nemi élet. Mi értelme van a kérdésnek, könyörgöm?
2016. ápr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Pl mint Jáksó
2016. ápr. 25. 07:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Te se néztél még Maunika show-t :D
2016. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kérdőjel teljesen indokolatlan.
2016. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Vannak helyes férfiak is akikre ez igaz.. ahogy szép és csúnya nők is. Sőt, kapcsolaton belül sem feltétlen lehet mondani, hogy rendszeres szex, ha az egyik félnek annyira eltérő az igénye és nem akar szexelni.
2016. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én csak kinézetre vagyok átlag alatt, minden másban viszont jóval fölötte. A tapasztalat az, hogy már ennyi is elég hogy szüzen haljak meg.

Pedig nincsenek már igényeim. Felőlem lehet csúnya, buta, testi- vagy szellemi fogyatékos, vagy csak simán valami kiállhatatlan alak, szóval rajtam nem múlik ezt bizton állíthatom.

2016. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
van kezed nem? hol itt a probléma?!
2016. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7. Ezt honnan tudod?


"Én csak kinézetre vagyok átlag alatt, minden másban viszont jóval fölötte"

2016. ápr. 25. 08:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan kérdés volt, hogy a férfiak miért hiszik azt hogy a nőkért minden esetben sor áll, itt a párkapcsolatokra gondolnak. Jó, ezt aláírom, lehet nem mindenkinél van sor. Na, de! Nekem ne mondja már senki, hogy egy csinos nő nem akkor és ott él nemi életet, ahol, és amikor akar, mert kajak vonatnak megyek..
2016. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!