Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az, akinek az az élete, hogy kamu profilokról, időt, energiát nem sajnálva betrollkodik akár jelszóval védett weboldalakra, és elszúrja mások szórakozását? Ez bejön a nőknek?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez hogyan hat a párkeresésre?

2016. ápr. 25. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szánalomra méltó..vagyis még arra se mert azzal is figyelmet kap amit nem érdemel meg..
2016. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván nincs élete az ilyen embereknek,gondolom ezért csinálják.

Csak azért raktam ki a kérdést,hogy mennyire függhet össze ez a párkereséssel,vagyis annak esetleges eredménytelenségével!?

Szerintem ritka az olyan ember,aki a neten éli az életét,és....annak valami oka van.

2016. ápr. 25. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelemhiányosak.

Mint a rosszalkodó elhanyagolt kisgyerekek.

Szóval valószínű, hogy ritkán jutnak punciközelbe. Nem érdemes foglalkozni velük, sajnálatot érdemelnek, de azt is csak módjával.

2016. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:

Az egész életük a számítógép körül forog.Nagyjából ennyi.

Ne hidd azt,hogy csak férfiak csinálják közösségi és egyéb oldalakon a kamu profilok/adatlapok,képek szerkesztését és létrehozását.

Nőben is akad trollkodó.

Melóhelyemen ismertem egy csajt,aki régebben azzal dicsekedett,hogy facebookon és IWIW-en kamu profilokat gyárt és azokkal szólogat be volt párjának és másoknak is...

2016. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:
Igazából ezekkel az emberekkel sok mindent nem lehet kezdeni.Én nem foglalkozom velük.Igaz mondjuk facebookom az régóta nincsen,viszont szinte minden oldalon akad 1-2 troll.
2016. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen "ismerősöm" még a chates korszakomból. Egyik felhasználónevével benyalta magát majdnem mindenkinél, beférkőzött mindenki bizalmába, másik felhasználónevével meg kiírta az összes létező személyes adatot, amit csak megtudott róluk. Aztán újra fellépett a "szokásos" felhasználónevével, jól leoltotta a másik felhasználónevét azt a látszatot színlelve, hogy az egy másik chates, így ő lett a nap hőse, aki mindenkit jól megvédett. :D Egy kétszínű, agresszív stílusú, skizofrén, istenkomplexusos szaralak volt, és csakúgy bomlottak utána a chates csajok, merthogy ő bizony egy stílusos, határozott alak, aki jól oda tud szólni mindenkinek. :D Szerintem azóta a chates csajok minimum 90%-át lekúrta.
2016. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elnézést,rosszul írtam ki a kérdést,vonatkozhatna nőkre is,bár az a nő,aki legalább átlagosan néz ki,annak szerintem nincs gondja a párkereséssel.

Vagy valami egyéb komoly gond van ott.

2016. ápr. 25. 15:34
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Azért ennyire ne legyél már naiv kedves kérdező.

Jó kinézetű nő is trollkodhat ugyanúgy simán unalomból...

2016. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!