Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez előbb-utóbb hátrány lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez előbb-utóbb hátrány lesz?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, és elég határozott az élet minden területén. Legyen az a magánélet, szex, munka.


Tudom, hogy mit akarok, mit várok el a partneremtől, legyen szó párkapcsolatról vagy szexről. A maximalizmusom nem csak másokkal szemben nyilvánul meg, magammal szemben is az vagyok. Igyekszem a maximumot beleadni egy kapcsolatba.

Viszont az utóbbi 1 év sikeres és kevésbé sikeres párkeresései után azt mondhatom, hogy ez hátrány nekem. A maximalizmusom és az is, hogy tudom mit akarok.

Volt olyan férfi akivel megismerkedtem, minden szempontból a majdnem tökéletes lehetett volna, kivéve a szex. Abban viszont részemről nincs megalkuvás. Ha nem megy akkor nem erőltetem.


Jöhetnek itt a negatív kommentek, hogy majd 40 éves koromban is egyedül leszek stb. Lehet, hogy így lesz, de ilyen vagyok sajnos.

Lehet, hogy ez átmeneti dolog, de akkor viszont legalább 6 éve tart :D


Volt valaki hasonló cipőben? Meg kell találnom az egészséges középutat vagy létezik, hogy megtalálom a nekem való partnert?


Köszönöm!


2016. ápr. 26. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj velem, nem lesz panasz!
2016. ápr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Just b urself, és fogadd el, hogy ha nem tünteted el a mondataidból a sértettséget, nem fognak elfogadni.
2016. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok.És ennek köszönhetően 34 évesen egyedül.
2016. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az igényességgel, maximalizmussal nincs baj és valóban az is fontos, hogy szexuálisan passzolj a partnereddel. Minden szempontból általad elképzelt partnert találni viszont kicsi az esély, tehát biztos kelleni fog, hogy valamiben engedj, valamiben megalkudj a kérdés az, hogy az elvárásaid melyik területén tudsz ilyen rugalmas lenni és akkor még a szerelmi tényezőről, meg a másik fél elvárásairól szót sem említettünk, de hajrá hátha pont egymásba toppantok
2016. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Abszolút nem gondolnám, hogy sértett vagyok!
2016. ápr. 26. 14:01
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne is próbáljátok megérteni a nőket, mert belebolondultok!
2016. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én úgy érezném magam melletted, mint valami katonai táborban. Amúgy is megfelelési kényszeres vagyok, mi lenne veled nekem... Vagy nagyon hamar meghalnék az ideg-stressz jelenlététől vagy csak simán megutálnál, mert "nem vagyok önmagam", mert ha az lennék akkor azért utálnál.


Hátrány ez ahogy leírod. Már itt a sílusodból kiérződik egy ilyen "gulág-parancsnok" mentalitás. Szomorú olvasni is.

2016. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerintem annál amit leírtál "finomabb" vagyok!

Persze nem tagadom, hogy határozott, maximalista vagyok, de ezt nem feltétlenül kell negatívumként értékelni ( mindig).

Kompromisszumokra is képes vagyok, életem már együtt pasikkal és egész jól bírták mellettem :)

2016. ápr. 26. 14:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy rossz ember vagy, nem tudom, hogy ez a pasiknak mennyire jön be, mert nő vagyok, de az tény, hogy a főnöknőm is ilyen ember, 47 éves, egyedül van, de még mindig reménykedve emleget dolgokat, hogy "ha egyszer lesz egy gyerekem, akkor így, meg úgy fogom nevelni". Senki nem meri közölni vele, hogy neki már nem igen lesz gyereke, mert nem elég, hogy ennyi idős, de az apuka még kanyarban sincs ráadásul.
2016. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Megkérdezhetem, hogy a majdnem tökéletessel mi nem stimmelt a szexben? Nem tudom elképzelni, hogy ha ilyen jó pasi volt, mit rontott el??? komolyan érdekel.. nem nyalt, vagy mi???
2016. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!