Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen fajta segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Nem akarok orvos nélkül diagnózist felállítani, de mintha depressziós lennék és mint akinek üldözési mániája van egyszerre...

Az egész 2 évvel ezelőtt kezdődött mikor a srác, akiben nagyon szerelmes vagyok otthagyott egy másik nő miatt. 180 fokban megváltoztam belülről. Egy falat húztam fel magam köré, h többé ne tudjon senki sem bántani és h én senkibe se szeressek bele olyan szinten, h aztán ha úgy van, akkor ne tudjam őt elengedni... Nem is találkoztam olyannal, aki megfogott volna és akivel hosszútávon tudtam volna kapcsolatot alakítani... Aztán találkoztam Vele:

December körül megismerkedtem a barátommal, majd januárban összejöttünk. Nagyon szerelmes vagyok, talán vagyok olyan szerelmes mint anno 2 éve. Mintha ugyanazt érezném, de magamban minden erőmmel igyekszem ezt visszafojtani. A másik, h nem tudok megbízni a páromban. Nem adott rá semmi olyan okot, amiért ennyire elfogultnak kellene lennem, de az a "fal" amit magam köré építettem, azt sehogy sem tudom lerombolni, h lazán, nyugodtan tudjak élni ebben a kapcsolatban. Valamikor ha úgy látom a páromon, h furán viselkedik, akkor megszólal bennem a vészcsengő, h talán valami van... Rögtön pánikba esek, feszültség és ingerültség fog el... Beszéltem erről a problémáról a barátommal, teljesen megért, megnyugtatott, h nincs okom aggódni, mert ő nem csalna meg, de.. Akinek szintén hasonló a problémája, az tudja, h őt az ilyen nem nyugtat meg... Nem akarok neki folyamatosan erről panaszkodni, mert azért unalmas lehet ennyit hallgatni valaki nyafogását és a mániáját..Most is ettől a belső feszültségtől sírni tudnék... :( Mit tudnék tenni?


2016. ápr. 26. 22:00
 1/5 A kérdező kommentje:
"Az egész 2 évvel ezelőtt kezdődött mikor a srác, akibe* nagyon szerelmes VOLTAM* otthagyott egy másik nő miatt" bocsi, javítva! :)
2016. ápr. 26. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Te Lány! Hidd el, az elet tul rovid ahhoz, hogy ilyenekkel foglalkozz, élvezd ki minden percet, csak lazán, tedd, ami jol esik! :);)
2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom :( Csak olyan nehéz, h szeretsz valakit és egyszerűen félsz benne megbízni
2016. ápr. 26. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A bizalom vagy magától alakul,vagy nem.

Túl sokat tettél érzelmileg az előző kapcsolatodba, azért lehetett ilyen romboló hatása lelkileg.

Kérdés mennyi idős vagy,az előző kapcsolatod az első volt?

Lehet még nem vagy túl az előző kapcsolatodon.

Lehet nem ártana egy jó pszichológus, szerintem nem vagy depressziós,de nem vagyok látnok,ennyiből nehéz megmondani.

2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ő volt az első kapcsolatom. Előtte is voltak már kapcsolataim amik évekig tartottak, de még azokba a férfiakba sem voltam olyan szerelmes mint belé, aki ennyire padlóra tett... Ő nem hiányzik, csak az az érzés, az a biztonságérzet ami abba az egész kapcsolatban volt. Az az időszak hiányzik, ahogy akkor éreztem, h biztos voltam benne és bíztam benne :)
2016. ápr. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!