Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parfum enyire szukseges lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parfum enyire szukseges lenne?

Figyelt kérdés
Irogatjak itt sokan, hogy a parfum bizony szukseges, meg bizony kell hasznalni. Az araba belegondolnak ilyenkor? Meg hogy milyen picike?
2016. ápr. 27. 04:22
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ennyire*
2016. ápr. 27. 04:22
 2/31 anonim ***** válasza:
nem hallottam még ilyesmiről
2016. ápr. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
200mili nekem 1 évig elég. és majdnem mindennap használom
2016. ápr. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy létfontosságú dologról van szó, de egy kellemes illat jót tesz a saját komfortérzetemnek is, hogy ne csak a párom említsem. :)

Jó érzés hallani, hogy imádja az illatom.

Az áráról meg annyit, hogy nem minden parfüm tizenezer forint, lehet olcsóbbat is venni, mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takaró ér.

De úgy vagyok vele, ha már végigszívok naponta 8 órát a munkahelyemen, ennyit már táncsak nem sajnálok magamtól.

2016. ápr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Enis tervezek venni parfumot, en is jobban szeretem ha nem izzadsagszagom van, csak nem tudom meddig birja. Gondolom ilyen 20-30-as kb egy honapig birja csak nem?
2016. ápr. 27. 06:06
 6/31 A kérdező kommentje:
20-30 ml*
2016. ápr. 27. 06:06
 7/31 anonim ***** válasza:
45%
Azok a parfümök amik 20-30 milliliteres kiszerelésben vannak, minőségibb parfümök, mint nagyobb, nevenincs társai, értelemszerűen tartósabbak is.Az, hogy meddig elég, attól függ, mennyit fújsz magadra naponta.Jó minőségű parfümből kevés kell.
2016. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Napi 1x eleg? Reggel kettot a nyakamra oszt csa
2016. ápr. 27. 06:17
 9/31 anonim ***** válasza:
Igen, elég.
2016. ápr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
65%

Parfüm és parfüm között is van különbség. Az olcsóbb fajtáknak nem mindig tartós az illata, így egy idő után alapból többet fújsz belőle magadra, mint egy jobb minőségűből, viszont szinte ingyen adják. Pl nekem van egy pár ezer Ft-os 100 ml-es parfümöm, ami olyan gyenge, h pár óra után már alig érezni. De ez elég arra, hogy melóba magamra fújom, és nem az izzadt szagomat fogom érezni. Ha viszont nem melóba megyek, hanem egyéb helyekre, akkor komolyabb parfümöt használok, pl a kedvencem a Hugo Boss Bottled, abból elég 2 kis fújás, és simán kitart egész nap, hajnaltól éjszakáig. Persze ez már húzósabb árú.

Szerintem mindenki jobban felfigyel a másikra, ha egy kellemes illat is társul az illetőhöz, egy kis pluszt ad. Mikor fiatal voltam, és volt épp barátnőm, akkor ők kérték, hogy fújjam be valamelyik kispárnájukat, ruhájukat, hogy amíg nem vagyok velük, addig érezhessék az illatot. Tehát szerintem nagyon is fontos egy parfüm.

Ha nem igazán akarsz sokat költeni rá, akkor inkább karácsonykor, nőnapkor, ünnepekkor nézelődj a drogériákban, olyankor nagyon le szokták vinni az árakat, és olcsón hozzá tudsz jutni a jobb minőséghez is.


30F

2016. ápr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!