Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megilletődés lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megilletődés lenne?

Figyelt kérdés
Nők felé intézték a kérdést. Amikor meg ismerek egy új lányt, fiatal nőt vagy be mutatja az egyik ismerősöm akkor bemutatkozáskor kezet szoktam csókolni, de ez után a lányok nem is nagyon mernek rám nézni vagy beszélgetni velem. Ez miért van?
2016. ápr. 27. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szerintem nem illik manapság. Túl bizalmaskodó dolog. És remélem tudod, hogy nem szamad szájjal érinteni a kezet valójában csak közelíteni felé, mert ha nem akkor egyértelmű miért nem állnak veled szóba többé.
2016. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudják hova tenni a kézcsókot, ugyanis nem a középkorban élünk, mondom ezt annak ellenére, hogy a tisztelet egy formája.

Viszont én nem díjaztam a kézcsókot soha, nekem vadidegen ne puszilgassa a kezem, ezt meghagyom a páromnak.De ez csak egy vélemény, ahány ház, annyi szokás.

Különben ha fiatal vagy, akkor szimplán hülyének néznek, ha idősebb, akkor egy intelligens nő tudja, hogy ez mit jelent, de semmiképp sem a megilletődés amit kivált belőlük.

2016. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem megilletődés, egyszerűen nem tudják kezelni a helyzetet, zavarba hozod őket azzal, hogy olyan szitut teremtesz, amiben ők nem tudnak otthonosan mozogni. Kizökkented őket ezzel. Ne tedd. A kézcsók manapság intimebb, ahogy feljebb is írta az egyik hozzászóló, a párjának engedi. És igen, én sem fogadnám örömmel az üdvözlés ilyen formáját.
2016. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

max meglepődnek, hogy ez mi a franc?? :D

Picit erős kezdés talán, és túlságosan benyomulsz ezzel a személyes zónájukba, zavaró lehet. Persze ez csak egy elmélet, meg kéne kérdezned ezeket a lányokat, hogy hogyan fogadták a dolgot, mit éreztek.

2016. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!