Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok meg mindég rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok meg mindég rá? Miért nem tudom keverni a fejemből? (lényeg lent. )

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt Meg ismertem egy fiút,anyam munka helyen.

Elkesztem vele ismerkedni "beszélgetni, aztán jött a kettesben találkozás, volt olyan is hogy nála töltöttem az éjszakát.. De vége lett a kapcsolatunkat x okból..

Ki mentem kB 1hetel ezelőtt anyám munka helyére mint akkor, és megint találkoztunk... Azt hittem már hogy régen régen el felejtettem hiszen 1eve annak hogy volt közünk egymáshoz.. De nem... Azóta is ő van a fejemben a régi emlékek.. És hogy hiányzik... Minden nap legalább 10x megnézni a Facebook profilját....

Igen most azt gondolod hogy miért nem mondom el neki... Erre egyszerű a válasz..

Azóta én össze jöttem a gyermekkori szerelemmel és már azóta megverte a kezem...

Meg annyit hozza tennék hogy én is ott fogok dolgozni.. És az hogy minden nap fogom látni ettől valamiért boldog vagyok... Valaki esetleg tanácsot hogyan vehetnem ki a fejemből?



#szerelem #RÉGI párkapcsolat
2016. ápr. 27. 10:31
 1/8 anonim válasza:
Hülye ne legyél...
2016. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Ha ő kell akkor cselekedj

Ha nem akkor ne játszd meg magad ne is menj oda ha már megverték a kezed

2016. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést Meg kérte.
2016. ápr. 27. 10:50
 4/8 A kérdező kommentje:
1 hogy érted hogy hülye ne legyek?
2016. ápr. 27. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt a részt nem értem, ha nem szereted a mostani párod, miért is mondtál neki igent? Ha ló nincs...?

Ha kicsit is korrekt vagy, szakíts a vőlegényeddel. Utána azt csinálsz, amit akarsz, futhatsz a srác után, ha egy helyen dolgoztok, nem lesz nehéz.

2016. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom ezért is nem értem hogy miért gondolok rá....
2016. ápr. 27. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
de nem vagy szerelmes. :)
2016. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem....
2016. ápr. 28. 05:32




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!