Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nőcsábász látens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőcsábász látens homoszexuális?

Figyelt kérdés

A minap olvastam róla több helyen is, hogy bizony, aki falja a nőket, annak ferde hajlamai vannak.

2 nőcsábásszal is volt dolgom, tehát kiismertem őket rendesen. Gyönyörű szép lányokkal volt eddig dolguk, mégse kellett nekik egyik sem, elhagyták őket kíméletlenül, érzelemmentesen. Kérdem én, aki nem tud testileg, lelkileg kielégülni egy szép, odaadó nő mellett az miért keres mégis egyre több nőt?

Az is nagyon gyanús nekem, hogy a nőcsábászoknak nincsenek barátaik. Haverok csak elenyésző számban, azokat sem engedik közel magukhoz. Egyik nőcsábász ismerősöm 2x is mutatta egy srác facebook profilját, hogy milyen helyes gyerek és mennyit ökörködtek anno, mikor másik városban dolgozott. Kicsit furcsa volt, egy ízig vérig hetero pasi szerintem nem mutatna ilyet.

Persze nőcsábászok fejében aligha fordulna meg, hogy ők ténylegesen homoszexuálisok, vagy megfordul, de azt nagyon mélyen eltemetik magukban, mert a társadalom nagyon hazavágná őket, mert alapvetően elítéljük a homoszexuálisokat, főleg itt Magyarországon.

Képtelenség megfogni őket női praktikákkal, semmi nincs hatással rájuk.

Azt is olvastam, hogy egónövelés miatt csinálják...szerintem mindegyik nő után egekbe kéne lennie az önbecsülésüknek, hogy megkaptak egy csodálatos nőt. Mégsem boldogok, mégsem elégülnek ki.

Akkor valójában langyik?


2016. ápr. 27. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ekkora hülyeséget rég olvastam.
2016. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

tehát az a kérdésed a hímneműek közé, akik heteroszekszuálisnak vallják magukat, hogy: "b-u-zi vagy-e?"

vagy te azt mondod hogy a többsékük az. legyél szives belinkelni ide azt a cikket valahogy. meg a másik, gyakorin nőcsábász? nemááá :D

2016. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez a nemi viselkedés évezredek óta létezik az embernél és egyes állatfajoknál, pl. a majmoknál, kutyáknál is. Okai közül sem az örökletesség, sem a hormonális, sem a kromoszomális eltérések nem bizonyítottak egyértelműen. Freud felveti, hogy csaknem törvényszerűen anális (végbélre irányuló) ingerfeldolgozás igen erős nyomai mutathatók ki homoszexuálisoknál. Ennek azonban az ellenkezőjét is megfigyelték: éppen hogy letiltódik és ellenhatás képződmény irányában fejlődik tovább. Narcisztikus (önszerető) érzelmek, valamint a kasztrációs félelem mindig jellemző a homoszexuálisokban. Kutatások alapján férfiaknál kb. kétszer gyakoribb, mint nőknél. A szexuális nélkülözés hiány állapotai homoszexuális viselkedést válthatnak ki embernél, állatnál egyaránt.


Az úgynevezett latens homoszexualitás nem a genitális kapcsolatot jelenti az azonos neművel, hanem azt, hogy az ilyen férfi a nőkhöz érzelmileg felszínesen és rövid időre kötődik, hűvösebb, távolságtartóbb viselkedéssel.


Részletek: [link]

Részletek: [link]

2016. ápr. 27. 14:32
 4/18 A kérdező kommentje:

Szexuálisan ezt a típust kizárólag a nők érdeklik, és a nők számára is vonzó ez a típus, akikben kismértékben ugyan, de fellelhető a homoszexualitás, mint lappangó részösztön. Don Juan típus. Váltogatja ugyan a nőit, de nem szereti őket.


Részletek: [link]

2016. ápr. 27. 14:38
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Te minden kétséget kizáróan BETEG VAGY!


Lóf...t sem tudsz a csajozásról!


"egy szép, odaadó nő"

Ez egy nudli. Egy normális(akár nőcsábász) pasinak ennyi nem elég! Mindemellett ezek relatív fogalmak.


De a lényeg: neked fogalmad sincs hogy mi kell egy pasinak!

2016. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Jó kérdés! Én is gondoltam már erre. Magának és a környezetének akarja nagyon bebizonyítani, hogy ő nőzik, nőzik és nőzik szakadatlanul.
2016. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5: Reméljük, hogy majd egy pasi megmondja, mi kell neki.
2016. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez csak az elhagyott nők önvígasza: nem azért hagyott el, mert nem vagyok neki elég jó, hanem mert titkon meleg szegény...
2016. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Freud is ír róluk. Tudományosan bizonyított tény emberek!!! Nem én találtam ki! :D
2016. ápr. 27. 15:23
 10/18 anonim ***** válasza:
8: De minden nőt elhagy.
2016. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!