Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak azok a srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a srácok, akik elhalmoznák minden ajándékkal a barátnőjüket, ha lenne nekik?

Figyelt kérdés
Eddig egyik kapcsolatomban sem kaptam ajándékokat senkitől! Még arra sem számíthattam, hogy elvigyen egy moziba, étterembe, cukrászdába vagy bárhova, mert a saját részemet nekem kellett állni... én nem erre vágyom, és szerintem nem is nagy kérés!
2016. ápr. 27. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
vannak dögivel csak nem kapósak a húspiacon nézz szét a barátzónában ahová a normális srácokat rakjátok
2016. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
őket nem veszitek emberszámba valami oknál fogva.
2016. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Mekkora egy felszínes p*csa vagy :)

Nem az ajándéktól, vagy a meghívásoktól lesz jó egy kapcsolat. Azokkal kitörölheted a segged.

Felnőtt párkapcsolatok...pfff , rossz kategória kislány.

2016. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
te mennyi ajándékot szoktál venni a pasidnak?
2016. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Ezt ahogy elolvastam az jutott az eszembe,hogy miért nem mész a jó édes ......ba!
2016. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
ARANYÁSÓÓÓÓÓÓ!
2016. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
65%

A riviérán nyaralnak, a magadfajtákkal...ja nem, az ő tarifájuk nyilván drágább (a szolgáltatásaik is jobbak).

26/F

2016. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
valószínű jobb nők mellett, mint amilyen te vagy xD
2016. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj! Elhalmozni senki nem fog remelem az oke :D

de ha egy kicsit jobb emberismero lennel akkor nem ilyen spur majmokkal jonnel ossze.

2016. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Óóó, nagyon sok balek rohangál a világban, egyszerűen csak olyanokat fogtál ki, akik nem olyan hülyék, hogy rád költsék a vagyonukat. Felháborító, hogy neked kell fizetni a program rád eső részét, micsoda galádság, fene vinné el az egyenlőséget!
2016. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!