Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha a párotok annyira oda lenne 1-1 hírességért, hogyha elérhető lenne számára, tuti megcsalna velük? Nem tudom mennyire kéne, hogy zavarjon.. Nem akarok emiatt megsértődni, hiszen ez lehetetlen és ő is ezt mondta, amikor kifejtettem a nemtetszésemet, de akkor sem esik jól. (Legalább őszinte...) Amúgy énis bírom a szinészt mivel biszex vagyok, de nem csalnám meg, ha megtehetném se.. Föleg azèrt zavaró, mert kb naponta szóba esik.

2016. ápr. 27. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyíltan a szemedbe mondta azt, hogy megcsalna téged velük? Vagy ezt csak te képzeled be?
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan a szemembe mondta, azért írtam oda, hogy legalább őszinte.
2016. ápr. 27. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen egy barátnőm, illetve inkább hosszú szexkapcsolat volt. Teljesen oda volt értem. Viszont, a volt párjának a testvére a Fradiban játszik. Aztán egyszer mondta nekem hogy jól leszopná őt. Gondolhatod hogy meglepődtem én is. :D
2016. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem az zavarna,ha biszex lenne a párom :P
2016. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ötös lista, mint a Jóbarátokban? :D

Hülyeség, nem reális. Még ha találkozna is valaha az álomszínészeivel, az illetők valószínűleg rá sem pillantanának. Ez nem olyan, mintha a szomszéd srácról álmodozna. Direkt azért mondogatja, mert látszik rajtad, hogy zavar, így akarja fontosnak érezni magát.

2016. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Zavarna, mert ez azt jelenti, hogy simán megcsalna akkor is, ha egy olyan elérhető személlyel találkozik, akit szintén annyira vonzónak tart. Igazából simán szakító ok ez is.
2016. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4-es: Ne aggódj, szerencsére nem is egymásnak kell megfelelnünk! :D
2016. ápr. 27. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:

az en parom is tudja, hogy a Keanu Reeves-szel barmikor megcsalnam de a tema nem mindennapos, csak ha esetleg epp a filmjeit nezzuk


o nem rajong egy szinesznoert se ennyire, ugyhogy nem tudom, hogy engem zavarna-e a dolog


szerintem o engem nem vesz komolyan... de ez engem nem zavar ;)

2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valakit fizikailag vonzónak tartok, egy dolog.

De nem csalnám meg vele párom, két okból.

Az egyik, hogy tisztelem annyira, hogy ne akarjam megbántani, fájdalmat okozni neki, és ez erősebb, mint az ösztöneim.

A másik pedig, hogy roppant naivnak és felszínesnek tartom azokat az embereket, akik mindössze a médiából megismert tulajdonságok alapján eldöntik valakiről, hogy képesek lennének összejönni vele. Mert az ember személyisége, kisugárzása abszolút nem jön át a képernyőn, és ahhoz, hogy valakit ténylegesen vonzónak tartsak, személyesen is ismernem kell. Az ilyen típusú vonzódás csupán illúzió: az illető nem ismert tulajdonságait kipótolom az általam elképzelt - nyilván pozitív - tulajdonságokkal. És egy idealizált képet nem nehéz vonzó(bb)nak találni.

Ehhez képest a párom ismerem, és a valós tulajdonságai miatt értékelem. Ez számomra százezerszer fontosabb és értékesebb, mint a saját naiv illúzióim.

2016. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!