Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ha valakinek soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha valakinek soha nincs jó kedve?

Figyelt kérdés
Inkább semleges van legtöbbször.
2016. ápr. 27. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem negatívba megy a számláló...
2016. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van jó kedve valamikor. Egy mosolyt mindig el lehet ereszteni ha örül valaminek vagy mulatságos számára.
2016. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen zavaro, en nem szeretem az ilyen embereket es ha lehet inkabb elkerulom oket, de a parom is igy van ezzel, ha olyan ember van a tarsasagban aki mindig buvalbelelt, az szepen lassan lemorzsolodik, mert egyikunk se kivancsi ra


persze nekunk sincs mindig kicsattano jo kedvunk, de tudod a jokedv (es a rosszkedv is) nem egy misztikus dolog, ami toled tavol all es sajat eletet el. meg lehet tanulni iranyitani, magadra tudod "eroltetni" mint valami ruhat, es hidd el, minel tobbszor probalod fel, annal jobban fog allni es kenyelmes lesz

2016. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Hosszútávon szerintem senki sem akar egy lelketlen, unalmas, savanyú uborkával élni.
2016. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kerülöm az ilyen embereket, mert előbb-utóbb rámragasztják a negativitást. Szeretem magam körülvenni pozitiv, inspiralo személyekkel.
2016. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
AHA!
2016. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy legyen valaki boldog? ha nem az
2016. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eltem egyutt ilyennel. Hat soha tobbet. Szoval zavaro.

N

2016. ápr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem kifejezés! Sőt, a te energiádat is elszívja egy idő után. Van ilyen ismerősöm, kerülöm is a vele való találkozást.
2016. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem igen!


23F

2016. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!