Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a bánatért gondoljá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a bánatért gondoljátok, hogyha kifent picsli hercegnővé váltok, műszempilla, tonna smink és barátai, akkor lesztek szépek?

Figyelt kérdés
Ez a sok csalás elveszi a természetes szépség érvényét.
2016. máj. 1. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert manapság a férfiaknak csak ez éri el az ingerküszöbét. A természetes, sminkeletlen arc "igénytelen" és "csúnya" a szemükben.
2016. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
pasik tesznek rá pár lapáttal,nem a lányok
2016. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Sok férfinek ez tetszik, rengeteg észre sem veszi, mennyi smink van a nőn, hanem azt hiszi, természetesen néz ki. Tisztelet a kivételnek, de sok férfinek nem lehet máshogy megfelelni.

Én első randira direkt minimális sminkkel szoktam menni, hogy ha úgy nem tetszem neki, ne is pazaroljuk egymás idejét. Nem akarok olyan párt aki mellett reggel előbb fel kell kelnem az ágyból kisminkelni magam, hogy jaj nehogy rondának lásson.

Sajnos a férfiak egy ilyen sminkre azt hiszik, nincs is a nőn semmi:

[link]


Pedig ezen a nőn van:

-szemöldökceruzával tónusozott szemöldök

-primer

-alapozó

-bronzosító

-szemhélypúder

-szempillaspirál


Alapból biztosan gyönyörű nő, de smink nélkül nem így néz ki.

Rengeteg férfi hangoztatja, hogy ők a smink nélküli, természetes nőket szeretik, csak sajnos nem a valódi sminknélküliséget értik rajta, hanem ezt. Sok nő pedig meg akar felelni, mert vágyik a szeretetre.

2016. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
*szemhéjpúder, jaj hogy írhattam le ly-vel, kiég a szemem :DD
2016. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Meg mert elsősorban mi akarjuk jól érezni magunkat úgy, ahogy akarjuk, a te véleményed még csak a top50-ben sincs benne?
2016. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs saját életed, amivel foglalkozhatnál?
2016. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
3-asnak igaza van, ez szép, természetes smink, és ez egy nagy átverés.
2016. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azért sminkelek, met nekem tetszik, mert unalmas mindig ugyanúgy kinézni, és miért ne, ha nem viszem túlzásba.

nekem az arcbőrömön nincs semmi ronda, szóval alapozót stb nem szoktam használni egyáltalán, ha a szeplőimre rákenem, amúgy is furcsán néz ki. de rúzst, néha egy kis púdert hogy ne csillogjon a bőröm, illetve a szememet ki szoktam festeni. van hogy csak kicsit, van hogy erőteljesebben.

teljesen megértem azokat, akiknek pl pattanásos, ragyás az arcbőrük és kisminkelik magukat. bocsánat a szóért, de ha olyan csúnya lenne a bőröm, én is biztosan használnék rá alapozót, mert miért akarnék ronda lenni, ha lehetek szép is? mert biztosan kapkodnának értem a férfiak ragyás fejjel...

ennyi erővel mi értelme van bárminek is az életben, ami esztétikus? egy jó smink pedig az.

egyik este pont fiútársaságban voltam, és mondták a barátaim, hogy azért nem akarnak ilyen mindig szépen sminkelő, öltözködő lányokat nézni pl neten, mert tudják hogy úgyse kapnak olyat, de mégis vágynának rá, mert egyszerűen jól néz ki. szerintem sokaknak ez a bajuk egyébként. na meg hogy ilyen negatív dolgokat társítanak hozzá, hogy biztos ronda nélküle, csak ez érdekli, buta stb.

azt se nagyon értem, miért pont ezt szokás mondani, hogy nem természetes. szerintem ez a szó azokra illik, akik pl már annyit plasztikáztak, hogy már nem is embernek néznek ki. az természetellenes.

egyébként ha férfiaknál is elfogadott lenne a smink, biztos hogy ugyanannyi férfi sminkelne legalább, mint nő. mert jobban tetszenél magadnak, jobban tetszenél másoknak, egyszerűen jó érzés lenne. az ilyeneket meg hogy smink nélkül nem tudják elfogadni magukat, úgy nem látják magukat szépnek, egy kiló sminket magukra kennek stb hagyjuk, mert ezek már kissé szélsőséges esetek.

2016. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni ezeket a lányokat. Minimálisan szoktam sminkelni magam, természetes barna hajam és barna szemem van, világos bőröm, vékony vagyok, rendszeresen edzek. Rám általában azt szokták mondani, hogy természetesen szép vagyok. Viszont van egy barátnőm, akinek derékig érő póthaja van, amit havonta más színűre festet, csokibarnára szolizza magát, műkörme van és mini ruhákban szokott járni. Ha együtt megyünk valahova, minden srác szó szerint csorgatja rá a nyálát, hozzám legfeljebb annyit szólnak, hogy adjam már meg a telefonszámát. Na ezért gondolják azt a lányok, hogy akkor lesznek szépek, ha agyonszolizott cicabának néznek ki.
2016. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!