Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan veletek, hogy egy szerelem miatt nem tudtatok koncentralni a munkatokra?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen,ez miatt egyetemen 2 évet csúsztam
2016. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sportüzletbe melóztam akkoriban költöztem össze a nagyszerelmemmel.. Mondani se kell mire használtuk az éjszakát.. Az üzletben lehuppantam egy székbe.. A következô kép, hogy egy család ébreszgetett: van ebből 38.- as?
2016. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:

Igen, megesett, de nem a fáradtság miatt, egyszerűen csak elfoglalta a gondolataimat.

26/F

2016. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Voltam szerelmes, nagyon is, a munkámat meg ugyanúgy el tudtam végezni annyi különbséggel, hogy rajta kívül semmi és senki más nem érdekelt, s nem volt olyan másodperc, hogy ne ő járt volna a fejemben, de maga a nagy szerelem érzése nem okozott minőségromlást a munkámban.
2016. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem a tanulasban zavart rettenetesen.
2016. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani párkapcsolatom rózsaszín szemüveges kezdeteikor... nem teljesítettem olyan jól, mert lefoglalta a gondolataimat teljesen :D.
2016. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Átmenetileg előfordult, például amikor valamilyen megoldandó probléma merül fel a kapcsolatban, akkor addig csak arra tudok koncentrálni, amíg nem kezeljük.

De összességében a szerelmem inkább jó hatással van a teljesítményemre, sokkal kreatívabb, hatékonyabb vagyok, amióta vele vagyok. (Bizonyára a szexuális kielégülés miatt is. :) )

2016. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, amikor


1. Ha nő lettem volna valaha.

2. Amikor kamasz fiú voltam.


Mióta felnőtt férfi vagyok, nem.

2016. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen is meg nem is. Mások nem vettek észre különösebb minőségromlást a munkámban, de én tudtam, hogy az eszem máshol van. Szerelmem tárgya pedig ráadásul végig az orrom előtt volt, ha akartam se tudtam nem rá gondolni, hiszen vele dolgoztam! :D És flörtölt velem a drága lépten-nyomon. Na az egy idő után szemet szúrt másoknak is. Próbáltam a szünetekre szorítani a pajzán gondolatokat, ez néha sikerült is. A belsőm minden nap egy pattanásig feszült húrhoz hasonlított, míg kívülről alig-alig látszott valami "zavar a rendszerben", feldobtam a pókerarcot. Aztán délutánonként/esténként kiléptem az ajtón, és szétestem. Na de egyetlen egyszer olyan is volt, hogy miután négyszemközt beszélt velem, nekem egy fél nap totál kiesett, máig nem emlékszem, csak annyira, hogy egyszer zavaromban ráléptem szegény lábára, de utána kb. a buszon hazafele tértem magamhoz. Na az durva volt. Aztán végetért vele a meló, na akkor a munka terápia, menedék volt számomra, az azon kívüli létem maga volt a káosz, totál szétestem, nagyon szenvedtem. Rá egy időre újra felkért minket egy munkára, akkor újra közeledni kezdett hozzám, de már nyíltabban. De a munkámon ez továbbra sem hagyott nyomot. Annyi, hogy a többiek azóta is állandóan rólunk pletykálnak, meg a főnök mondta, hogy ne másodkézből tudja már meg mit, meg hogyan akar a drága, na de ezt hamar megoldottuk.

Nyár végén lesz a következő meló, remélem ezután se lesz gond a munkámmal az azóta lángoló szerelem miatt.

2016. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!