Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szánalmasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem szánalmasok azok az emberek akik a konditeremben vagy otthon a tükör előtt pózolnak és lefényképezik magukat?

Figyelt kérdés
Majd felteszik az internetre. Szerintem nagyon gáz. Nárcisztikus önimádó személyiségre vall. Sajnos rengetegen csinálják manapság. Én soha nem járnék olyannal aki folyamatosan magát fényképezi. Ti járnátok ilyennel?

2016. máj. 4. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, itt a kondiban is olyan gyökök vannak,hogy az na.
2016. máj. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező Te nő vagy?
2016. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Mit számít az,hogy nő-e? Ez a viselkedés mindkét nemben gusztustalan.
2016. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. És elképedve állok a jelenség előtt. Az egy dolog hogy valaki magabiztos és mondjuk tudja hogy jól néz ki. De a fényképmánia már túlzás. El nem tudom képzelni hogy milyen lehet egy olyan pasi aki folyamatosan magát fényképezi. Utána meg azt nézegeti állandóan?
2016. máj. 4. 18:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem teljesen hidegen hagy, aki akarja, csinálja. Ettől függetlenül, még egy ilyen jellegű pasinál sem láttam, hogy gondja lenne a csajozással. Szóval, ha így talál csajt, hajrá.
2016. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Tőlem nagyon távol állnak az ilyen emberek, de szerintem nem szánalmasak, én legalábbis nem tartom annak őket, csak simán hidegen hagynak, felőlem aztán pózoljanak kedvükre, ha jól esik nekik. Nekem pl. az utazás a hobbim, a rengeteg helyet bejártam már és általában felrakok képeket ezekről az kiruccanásokról ,mivel nemritkán elég luxus helyekre szoktam menni sokszor én is megkapom, hogy mekkora önimádó, nagyképű, felvágós burzsuj vagyok, pedig csak azt csinálom amit szeretek , jól érzem magam és ezt megosztom másokkal is. Az önimádattal addig sztem nincsen semmi baj, amíg az ember nem árt senkinek.(Miért baj, ha valaki jól érzi magát a bőrében?)


Inkább a másokat lehúzó, negatív, irigykedő, rosszindulatú embereket tartom szánalmasnak.

2016. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem kifejezetten irritálnak az ilyen majmok..legyen az lány vagy fiú. Egyértelműen nem járnék ilyennel! Szánalmasnak tartom őket.


19/L

2016. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

engem nem zavarnak különösebben. biztos büszkék magukra, mert sok munkájuk van benne. mármint edzésben. az se zavar ha kint van sok minden a ruhából pl. nincs semmi ronda szerintem egy testben, vagy rejtegetnivaló...

ettől függetlenül nekem nincs egy képem se magamról, nem fotózok soha. de nem tartom szánalmasnak őket.

a legtöbb embernek manapság már tele van a gépe képekkel magáról. most hogy lehetőség van annyit készíteni amennyit akarsz, nem különösebben gondolják meg, hogy mit fényképezzenek le. ha nem is konditeremben pózolós, vagy otthoni tükrös, akkor másmilyenek. szóval a réghez képest kb mindenki nárcisztikus és önimádó.

2016. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem szokott érdekelni az ilyen, az viszont már annál inkább, amikor felrakja a súlyokat, aztán elkezdi nyomogatni a telóját. Öltözőben is, félbehagyja az öltözést és leül nyomogatni azt a fst, más meg nem fér oda tőle.


Kérdező, ne foglalkozz az ilyenekkel, ugyan az esetek kis százalékában előfordulhat az, hogy dokumentálja a fejlődését és a konditeremben van megfelelő fényviszony, de az esetek nagy többségében nem ez a helyzet :D


Nagy kedvencem még a beszélgetős emberek, akik nem tudom, miért nem a kocsmában, vagy a pultnál beszélik meg, hogy milyen jó volt a tegnapi focimeccs, illetve az fb-párok, akik elvileg edzeni járnak le, de gyakorlatilag semmit nem csinálnak érdemben, csak megmutatják, hogy milyen boldogok együtt.

2016. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj ne is mondd, agyam eldobom néha, tiszta vicc ami már sokszor a facen folyik. Még a kezdetekben jónak volt mondható, de manapság szinte csak a sok pózer ember képével van tele. Bizonyítási kényszer állhat a dolog mögött. Be akarják bizonyítani hogy ők is vannak olyan szépek és jók mint mások. Egyébként nekem sem igazán kellene ilyen nő, valahogy nem normális viselkedés ez szerintem.
2016. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!