Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lenne konnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lenne konnyebb az ismerkedes az egyetemen, mint a kozepiskolaban?

Figyelt kérdés
Szakkozepre olyan suliba jarok, ahol van kb az egesz suliban 10 lany. A BME meg az elte proginfoja neg ugye nem arrol hures, hogy tomve lesznek lanykakkal nemde?

#egyetem #ismerkedés #kozeoiskola
2016. máj. 5. 16:57
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Igen, de az egyetemen nem vagy egy osztályba bezsuffolva!

Én X szakos voltam a párom meg Y.

Lehet ismerkedni szakestélyeken, gólyatáborba, gólyabálon, kari napokon... stb. Vannak közös órák pl matek és társai, ahol ott lesznek az építész lányok is ;)

2016. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nálatok 10 lány van az egész suliban, annál a BME nyilván jobb, még proginfón is legalább 30 lány lesz csak a ti évfolyamotokon.
2016. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. Középsuliban még sok az éretlen ember, fősulin azért már sokkal több az érettebben gondolkodó személy!

2. Olyan fősulit kell választani, ahol sok lány van.

3. Általában a fősulis évek a bulikról szólnak, na meg persze azért tanulni is kell, hogy diplomád legyen.

2016. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Építésznek tanultam egy vidéki egyetemen. Volt olyan tantárgyam (pl.: közgazdaságtan), ami kötelező volt mindenkinek és valami 300-an voltunk egy teremben (mindenféle szakról jöttek). Simán lehetett így ismerkedni.


No meg aztán ott vannak a jó kis egyetemi bulik, ott is lehet.

2016. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ELTE-re jarnek proginfora. Ez mrg a bme azert nem egy bulizos suli. Marmint nem tudom mennyi idom lesz ra :/
2016. máj. 5. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Lesz, hidd el. Nálunk az építész szak keményebb volt a BME-nél és simán ment mellette a szórakozás.
2016. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez jobb hir, vegre azt hallom amit akarok:D
2016. máj. 5. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy könnyebb. Nálunk a gimis osztályban sokkal több iskolán belüli kapcsolat lett, mint egyetemen az egész évfolyamon, ami 300+ ember.
2016. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valaki árulja már el, hogy kell tanórákon ismerkedni? Az oké, hogy van olyan órám ami közös a gazdaságisokkal és van egy csomó csaj ott de tovább? Üljek oda ismeretlenül idegenekhez és kezdjek el velük dumálgatni óra közepén? nah ez nem túl nyerő

Bulik. 1 éve vagyok egyetemista, azóta 1 egyetemi buliban voltam (egyetemi napok) de az se jött be. Végül is ott lehetett volna ismerkedni, de ez 1 esemény egész évben.

Kicsit sem jobbak az esélyek mint középiskolában szerintem... Aki nyitott, társas ember annak lesznek barátai, barátnői egyetemen is aki meg nem annak meg nem, egyik sem jobb a másiknál.

2016. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak nem Debrecenben a Mechwartba jársz?
2016. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!