Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyjából tavaly ilyenkor "összejöttem" az egyik kollégámmal. Tartott az egész 3 hónapig.


Második randin kérdezte, hogy akarok-e gyereket, meg utána is többször mondta, hogy neki olyan barátnő kell, mint én. Ezt úgy értsétek, hogy hasonló kaliberű. Számít neki a végzettség olyan szempontból, hogy ha valaki magasabban iskolázott, akkor az karrierista és 40 évesen jut eszébe szülni, ami neki ezek alapján már szerintem késő lenne. Eléggé lesarkította a dolgokat, de ez a lényeg, hogy milyen neki az álomnő. Aztán egyik nap messengeren beszélgettünk és benyögi, hogy nem szerelmes belém meg nem tudja elkötelezni magát stb. Akkor már úgy volta, hogy hagyom az egészet és erre meg összejött egy másik csajjal a melóhelyen(azt nem tudom, hogy még mindig együtt vannak-e).


Nagy nehezen sikerült kihevernem meg lett idén egy új kapcsolatom, ami olyan, amilyenre mindig is vágytam. A párom abszolút kimeríti nálam a tökéletes fogalmát.


Na már most ez a kolléga pár havonta rám ír FB-n, de csak hülyeség miatt. Tegnapi is egy ilyen alkalom volt. Kérdezte, hogy mikor fogják tudni megnézni ők is a képeket amiket csinálok, vagy épp a vezetésben hogy állok, megyünk-e a családi napra(ez egy főzőverseny igazából és hozhatja mindenki a pereputtyát is) meg ilyenek. Nagyjából ennyiben ki is merül egy-egy ilyen beszélgetés.

Ezek a beszélgetések állandóan felzaklatnak, mert nála sose lehet tudni, hogy épp mit akar.

Azt ő nem tudja, hogy kapcsolatom van, mert én nem mondtam neki, esetleg mástól tudhatja, ha valamelyik kolléga pletykásabb kedvében volt.


Tesómnak is elmondtam ezt, szerinte ez csak ürügy, hogy írhasson valamit és beszélgessünk.

Szerintetek miért irogat rám hülyeség miatt? Szerintem tisztában van vele, mi a helyzet a munkahelyen én meg szinte mindenből kimaradok, mert meló mellett iskolába is járok és vagy suliban vagyok vagy szabin és kb alig vagyok bent. Így sokszor fogalmam sincs, hogy mi a helyzet.


Szóval: szerintetek miért csinálja ezt?


2016. máj. 7. 07:57
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem próbálja melegen tartani a nemlétező tüzet.

Vagy: egyszerűen csak jólesik neki rádírni, ennyi.

26/F

2016. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!