Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány százaléka szereti a nem kövér de arányosan molettebb nőket?

Figyelt kérdés
A férfiak hány százaléka szereti a nem kövér de arányosan molettebb nőket ? Kicsit segge kicsit melles, combos, kis ,,kapaszkodo" pocak.. Stb. .
2016. máj. 11. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt szeretik, ha van mit fogni. Azt nem, ha zörögnek a csontjai, akármilyen ostoba anorexiás "divat" is van.
2016. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Ez rasszfüggő, pl afrikai feketék kifejezetten a kövér nőket szeretik, ez tény.
2016. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hahaha. . Mi ? Szerintem se Szép az hogy a nőnek szó szerint látszik a val só t meg a csípő csont meg a mit tudom én milyen csont.. de az a lég undorító amikor a két combja között a nemiszerv alatt akkorra hely van hogy egy tehén beferne. . És azok a pipaszar vádlik. . Úristen. .
2016. máj. 11. 12:41
 4/20 anonim válasza:
Ha már ezt sikerült ezt a kérdést a fogyókúrás rovatban feltenned,akkor visszakérdeznék: a nők hány százaléka szereti a 20 centisnél nagyobbat?
2016. máj. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Husisabb (nem kövér) nőként nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak 20-30%-ának nem jövök be, ők kimondottan csak a vékonyakra buknak.

Újabb 20-30% van, akik többféle nőtípusra buknak, soványtól az enyhén teltig minden jöhet. :)

Van szintén 20-30%, akiknek az "ideálja" vagyok, tehát kimondottan szeretik, ha van mit fogni egy nőn. (A párom is ilyen, világéletében az enyhén husis nőket nézte meg, rájuk maszturbált már tinikorában is).

És van kb. 2%, akiknek én túl sovány vagyok. :) (Komolyan volt dolgom ilyen férfiakkal, nekik 100 kilónál kezdődik a NŐ.)


Nekem értelemszerűen a harmadik csoport a legideálisabb, hiszen az esik jól, ha a párom nem csak elfogadja, hanem értékeli is azt, amilyen vagyok.

2016. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom hogy senkinek sem jön be. Mert hát kinek is kellene egy formátlan amorf biomassza konglomerátum egy feszes, formás test helyett. De ugye van akinek csak az előbbi jut és ők inkább beletörődnek sorsukba.
2016. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

26,78%-ának jön be.

(amúgy hagyjuk már a husis kifejezést, aki kövér, az zsíros, nem husis, a hús az az izom, a zsírpárna nem hús)

2016. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Azért valamit tisztázzunk... van egy olyan alkat, amikor a nőnek nagy a melle, feneke, combja, kis pocija. Ez még nem kövér, csak "van rajta mit fogni". Tehát még a normál BMI-tartomány felső része. A férfiak egy része ezt a kategóriát már ledagadtozza, másik részüknek meg nagyon is bejövős. Van, akinek kimondottan CSAK EZ a testalkat jön be. A "férfiak" ugyanis nem egy homogén csoport (ahogy "a nők" sem az), hanem egyéni ízlésű entitásokból áll.
2016. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"a nemiszerv alatt akkorra hely van hogy egy tehén beferne"

Te rohadtul beteg egy ember lehetsz! Nem véletlenül nem kellesz a kutyának sem!

2016. máj. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na jat Köszönöm a szép gondolatokat :) nem vagyok beteg állat, a fogalmazás kicsit durva volt de ez az igazság! Van mikor egy lány annyira sovány hogy a felül a két belső combja között akkora a hely a sovanysagtol hogy egy tehén elsetal közte. . . Na a másik meg az, hogy te azt honnan a rohadt büdös életből veszed hogy én nem kellek senkinek? Ne magadból indulj ki. Én lassan 6. Éve Boldog párkapcsolatban élek! De valószínűleg te vagy az aki mindig egyedül van, ha az utcán szerelmes párokat lát pl. Csókolózni vagy hogy fogdosak egymást akkot te már rögtön felizgulsz és élvezed mint az állat, mert már perverz lettél attól hogy egyedül vagy és senki nem áll veled szoba. Látom a lelkiszemeimmrl hogy egésznap a géped előtt ülsz és bújó a különféle tarskeresoket, chatezel és hazudsz mindenfélét onnmagadrol hogy bevagodj náluk. . Szánalmas vagy szerintem. És akkor még írt nyomod nekem magadat. Szerintem inkább menj a kis kockulos sarokba és sír el magad ahogy szoktad is amikor a perverz onelegult képével rajosz hogy egy nagy kalap szar az életed. Na Szia :)
2016. máj. 12. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!