Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy ha voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ha voltam prostinál azt a jövőben célszerű letagadni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#8 egyéjszakás kalandért jobb esetben nem szoktak fizetni.
2016. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
#11: Igen, de az egyéjszakás kaland az kiderülhet, a prosti meg nem.
2016. máj. 11. 13:55
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát legalábbis magadtól ne említsd, max mikor már komolyra fordult a dolog.

Amikor ismerkedés elején derült ki (első 30 percben), nekem azért csökkent a bizalmam a pasi iránt.

2016. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Akik nem értik, hogy mi a baj a prostival:

Amikor egy férfi örömlánynál van, akkor tárgyként használja őt a saját kielégülésére. Képes felizgulni és élvezni miközben egy másik emberi lénynek kellemetlen amit csinál, sőt lehet, hogy egyenesen rossz. Vannak olyan emberek akiknek ez a tudat ijesztő és elfogadhatatlan, akkor is ha magát a szolgáltatást nem ítélik el. Nem mindenki tudja ezt lelkiekben annyival elintézni, hogy hát "ő választotta ezt a munkát". Mi a garancia arra, hogy

a, nem fog prostizni amikor velem van

b, nem fog hozzám is úgy viszonyulni hogy használhat az én jólétemre való tekintet nélkül?

Az egyéjszakás kalandban normális esetben mindkét fél élvezetét leli és nem csak a férfi, hisz mi másért érné meg a nőnek is belemenni? Szóval szerintem az sokkal jobb. Persze abból sem kell naponta más.

A másik kérdés, hogy mi okból ment oda? Miért nem bírta ki amíg lesz barátnője? Ugyanez vonatkozik a katonára is. Lehet úgy állítja be az illető mintha ez létszükséglet lenne. Nos nekem a létszükséglet a víz, élelem, levegő, ilyesmik. Jó dolog a szex, de kibírom nélküle ha muszáj. Elfogadom hogy létezik másféle ember is, de beleképzelni magam és ezáltal együttérezni egyáltalán nem tudok.

2016. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: Szerintem elég nagy hülyeségeket irogatsz, összefüggéstelen, túlbonyolított, szóval gondold át mégegyszer. :)
2016. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Mi a garancia arra, hogy

a, nem fog prostizni amikor velem van

b, nem fog hozzám is úgy viszonyulni hogy használhat az én jólétemre való tekintet nélkül?"


Erre csak egy garancia van: ha megválogatod a partnereidet. Abból, hogy egyszer valaki volt már prostinál, sehogy sem következik, hogy onnantól kezdve minden nőt prostikánt fog használni.

2016. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Érdekesek a válaszok, meg a kérdés is.

Itt többnyire megy a hápogás, ha egy nőnek volt egyéjszakás kapcsolata, vagy ha x+n pasival feküdt már le, az nem kell kapcsolatra...

De prostinál járni meg elhallgatni, az természetes....

2016. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyaltalan miert kene szoba hoznod? Most van egy friss kapcsolatom, de kozos megegyezes alapjan meg az exeinkrol sem beszelunk egymas elott, nem hogy a kalandozasainkrol. Ami elmult, az maradjon is a multban, en sosem voltam kivancsi, hogy az aktualis baratom kit hanyszor hagott meg elottem.


N

2016. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!