Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/Fiúk ti szégyelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Fiúk ti szégyelnétek ha a párotok gyárban dolgozna?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy lenéznétek vagy ha kérdezik tőletek hogy a párotok mivel foglalkozik akkor szégyenkezve mondanátok hogy gyárban dolgozik? Érettségi és egyéb szakmával sajnos mást nem találtam, továbbtanulni pedig nincs lehetőségem egyenlőre.. :(

2016. máj. 13. 12:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2016. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem.


26/F

2016. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szégyellném,de az fontos,hogy a munkájától függetlenül intelligens legyen a partnerem.Az sem zavarna ha gyárban dolgozná le az egész életét,csak ennek ellenére legyen boldog és ne panaszkodjon folyton emiatt.
2016. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem szégyen a munka. Érettségivel és szakmával én meg mosogatok külföldön. Nem mondanám szégyenkezve egyáltalán. Fejleszd magad abban, amiben jó vagy, akár otthon is, nem kell suli. Én is autodidakta módon fejlesztem magam, hogy egyszer önfoglalkoztatásból fenn tudjam tartani magam.
2016. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
A munka nem szégyen. Tanítottam, aztán megszűnt és nem volt munkám ... elmentem napszámba dolgozni a földekre, amíg nem találtam ... onnan egy puccos irodába tettem a s.e.ggem be, amikor sikerült találni. Nem válogathat az ember, akinek meg ez minősítési alap, az nem is érdemel meg.
2016. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem.

Az a ciki, ha évekig otthon ül, mert vár álmai állására.

Sokan vagyunk így, hogy jobb a semminél. Lesz majd jobb is. :)

2016. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
nem!!! a nőknél divat hogy nézik hol dolgozik a férfi
2016. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. máj. 13. 12:32
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de ha ott tervezné leélni az egész életét alkalmazottként, minimálbérért, akkor az zavarna.
2016. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem, de legyen intelligens és azért legyen valami álma, célja, ambíciója továbbfejlődni.
2016. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!