Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly párkapcsolatban elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban elő férfiak! Ti milyen részletességgel beszélitek meg a barátaitokkal a szexuális életeteket?

Figyelt kérdés
Függ attól hogy mennyire ismerik személyesen a nőt? Vagy akármi mástól?

2016. máj. 17. 15:07
1 2
 1/20 CptTomato ***** válasza:
54%
Én csak a legközelebbi barátaimmal beszélek ilyesmit meg... és akkor se megy tovább annál minthogy "azta rohadt ..tud a csaj"... esetleg a melleit kicsit részletesebben kibeszéljük.
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

semennyire. magánügy.


25/F

2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
hát elég sokan kibeszélik hidd el max letagadják a férfiak! én csak a 2 legjobb barátomnak beszélem ki meg ők is nekem! de szerintem a nők is kibeszélik.
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindenkit felpontozok, aki hasznos választ ad. Én nem ítélem el egyik oldalt se, csak kíváncsi vagyok. :)


Párom mesélte, hogy kérdezték tőle, hogy nálunk milyen a szex és állítólag csak annyit mondott, hogy "jó, meg szerencsére egyezik az igényünk mennyiségben és minőségben". Hiszem is, meg nem is igazából. :D

Sőt őrültem volna, ha egy kicsit fényez, mert itthon meg áradozik egyfolytában, hogy mennyire eszméletlenül jó velem. És szeretném, ha a barátai tudnák, hogy nincs elhanyagolva, jó kezekben van nálam. ;)

2016. máj. 17. 15:17
 5/20 anonim ***** válasza:

Amikor még én együtt voltam a barátommal,hát nem igazán úgy tervezte az első szexet, ahogy szerette volna. Ott vigasztalhattam az akció végén,higyje el nagyon is kívánom ezeket után is,most mi a gond.


Azt mondta ha magából indul ki meg a haverjaiból,akkor biztos elég részletesen beszámolok mindenről a barátnőimnek. Aztán mondtam ezt nagyon gyorsan felejtse el...



Szóval ők gondolom elég részletesen beleszoktam menni a témába...:D

2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2 helyen is elgépeltem. Kicsit sietve írtam. Ne haraguj:)
2016. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem beszélem meg. Tekintve, hogy a barátaim ismerik a párom is. Mi közük hozzá, hogy mi miket csinálunk? Majd amikor összejövünk sütögetni, akkor azzal a gondolattal a fejükben dumálgatnak vele, hogy miket tesz meg az ágyban? Kösz nem! Szerintem felnőtt emberek között ez gáz ... Tinikorban még fel lehet vágni ilyesmivel a haverok előtt, de épeszű felnőtt ember nem teszi ki ilyennek a párját :-P
2016. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
semennyire, nincsenek barátaim, sem párom. De ha lennének se mondanám el nekik, mert semmi közük hozzá.
2016. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Úgy sejtem, hogy a pasik gyakran beszélnek egymás között a szexről, de másképp mint a nők. A pasik inkább viccelődnek a témával meg dicsekszenek, ha van mivel, de nem elemzik a dolgokat. Ha problémájuk van, arról meg csak nagyon ritkán és nagyon bizalmas körben beszélnek. A nők ezzel szemben szívesen boncolgatják, analizálják a helyzetet, könnyebben beszélnek a problémákról is, és szívesen ellátják egymást tanácsokkal.

Nekem legalábbis ez az érzésem...

2016. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg csak nagyon felszínesen,a részleteket semennyire,függetlenül hogy ismerik vagy sem.
2016. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!