Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az egyetlen értelmes cikket a nőklapján?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 18. 01:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyanús volt nekem a "NőkLapja" és az "értelmes" egy mondatban, nem véletlenül...
2016. máj. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát én ilyet rég röhögtem. "és még a macskádat is imádja".


xD 25/F

2016. máj. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez van, a nők ilyen primkó ösztönlények. Erre emlékeztesd magad mindig és nem ér majd kellemetlen meglepetés, mert azt fogod kapni amire számítasz.
2016. máj. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen cikkem miatt értelmezik félre a pasik a nőket! Egyszerű aki ilyen szarokat olvass azzal ne kezdjetek....
2016. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Rám ezek eleve nem állnak bár nekem azzal sincs semmi bajom hogy szeretve legyek szóval megeshet hogy itt a "hiba". Ez a cikk a lelki sérültekről szól. Nem minden nő hordoz ilyen sérülést magában. Szóval habár eltudom képzelni hogy reális (láttam már ilyet pasiban) egyes emberekre nézve nem mindenki ilyen.
2016. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Agyhalottak írják ezeket a cikkeket?
2016. máj. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezt a sötét cikket! Lehet, hogy az írója magából indul ki, de azért ilyet nyilatkozni elég nevetséges.

Én csak azt tudom szeretni, aki tisztel és viszontszeret engem. Az olyan férfiakat, akik semmibe vesznek, elkerülöm.

Szóval kedves férfiak, akik olvassátok a cikket, nehogy azt higgyétek, hogyha lovagiasak vagytok, figyelmesek, kedvesek, akkor majd a nő elkezd mellettetek unatkozni :) Kivéve, ha valami mazochista diszkóribi kell nektek, mert legfeljebb rájuk vonatkozik az, hogy nem kell nekik a tisztelet és az odafigyelés.

21/L

2016. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenki hordoz magában sérüléseket.
2016. máj. 18. 09:16
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen de keveseknek annyira alacsony az önbecsülése hogy úgy vélje őt nem lehet szeretni. Legalábbis az én ismeretségi körömben egyetlen ilyen ember van.

Mindenkinek vannak ilyen olyan sérülései de ez nagyon súlyos gond amiről a cikk beszél és közel sem általános.

2016. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Ugye azt tudod, hogy ez a tudat alatt játszódik le, tehát az egyén nincs is tisztában azzal, hogy ő azt hiszi magáról, hogy nem lehet szeretni. Csak a jeleit lehet látni.

2016. máj. 18. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!