Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a páromná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a páromnál nem tart sokáig az eggyüttlét?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt. Ha ő van felül kb 10 perc az egész. Ha én vagyok felül akkor sem sokkal több kb 15-20 perc az egész. Ha iszik 1-2sört akkor bírja. Heti kb 2 alkalommal szexelünk. Mi lehet a probléma? Menjen orvoshoz vagy van más is így vele?
2016. máj. 20. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szexeltek elég gyakran.
2016. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

500 páron végzett rendszeres stopperes felmérés alapján az átlagos "menetidô" 5,4 perc.


[link]

2016. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi ideig szeretnél b..ni? Volt hogy reszeltem nőt több mint 1 órán keresztül. Szerintem a 10 - 20 perc teljesen átlagos. Nem szeretem tovább húzni. Általáboan tudom kontrollálni és visszatartani. Alád fekszem, azután lovagolj. Meddig bírnád szuflával? A legtöbb nő negyed óra után helycserét kér, hogy inkább dolgozzak én.
2016. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze ő is vissza tudja tartani egy ideig. Utolsó az oké hogy neked elég 20 perc és ha nekem nem akkor mi van? Nekem több kell neked.kevesebb
2016. máj. 20. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre találták fel az elôjátékot.. Az meg addig tart, ameddig akarjátok
2016. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a technikátokkal lehet a probléma. Az együttlét hosszát nem magában az aktusban célszerű nyújtani bár ott is lehet. Úgy lehet elérni, hogy hosszabb legyen, hogy több időt szántok az előjátékra. Magát az aktust is el lehet nyújtani ha tartotok közbe rövidebb szünetet mondjuk egy-egy póz váltás idejére. Jó esetben akár 3-4 póz is játszhat egy meneten belül, akkor valószínűleg nem lesz vége 15 perc alatt.
2016. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Én nő létemre biztosan hülyét kapnék, ha 5 percnél tovább lenne bennem a pasi, de 20 perces "reszeléstől" szerintem örökre elmenne a kedvem a szextől :-D

Az előjáték a lényeg, szerintem

2016. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!