Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem az ilyesmit? 19l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem az ilyesmit? 19l

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves barátom. Immáron 7 hónapja nyúzzuk egymást. Tegnap találkoztunk, és elkezdte nekem mesélni, hogy a munkahelyén. (Kalandparkban dolgozik.) Egy csaj miniszoknyában és telitalpú magassarkúban ment a pályán. Éppen várnia kellett volna a sorára, mert ő valamit ügyködött, de megkérte, hogy segítsen neki felvenni a biztonsági cuccokat, és ezzel kb. arra célozgatott, hogy a csaj őt biztosan kinézte magának. Megkérdeztem legalább ki volt-e mázgálva, ha már ilyen alkalomhoz illően öltözött fel a csaj, erre a barátom mondta, nem igazán. Megkérdeztem jó nő volt-e? Mondta, hogy igen. Mondtam neki, hogy jól megbámulhatta, ha így emlékszik rá, aztán meg a fejemhez vágta, hogy nézni szabad, nem? Ez mégis mire volt jó? Féltékennyé akart tenni? Nem féltékenykedem azért, mert megnézett valakit... Inkább csak furcsállom, hogy az ilyen sztorikat miért nem tartja meg magának és a haverjainak. Ráadásul egy fél órával a meséje előtt azt mondta, hogy szerinte a mi kapcsolatunk meg fog élni jóval többet is, mint az eddigi 7 hónap...

2016. máj. 24. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, hogy a fa szi féltékennyé akart tenni.. mondjuk mi még együtt se voltunk szóval kinevettem és elküldtem a fenébe. szerintem elég szánalmas.. de lehet hogy csak éreztetni akarja veled hogy milyen szerencsés vagy hogy ő téged szeret, pedig még egy ilyen kis miniszoknyás libát is megkaphatna:Dd
2016. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok bele a srác fejébe, de mi a párommal elmeséljük egymásnak az ilyen sztorikat. Elszórakozunk rajta. Nem véletlenül vagyunk egymással. Lehet, bele sem gondol, hogy neked ez rosszulesik, és nem kellene mondania. :) beszéld meg van le.
2016. máj. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy féltékennyé akart tenni, de lehet az is, hogy szimplán kissé éretlen, és fogalma sincs, mit és hogyan illene elmondani a barátnőjének, és mikor kell befognia a száját.

Szóval, lehet nem volt mögötte hátsó szándék, de mindenképp megbeszélném vele a helyedben, hogy ezeket a történeteket haveroknak tartogassa.

2016. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg tole oszinten: szivem ez mire jo, feltekennye probalsz tenni?

Hatha eszreveszi magat es leall az atlatszo jatszmaival

2016. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
én alapból van, hogy mesélek ilyet a bnőmnek és nincs vele semmi szándékom.
2016. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5.: es az eszedbe sem jut hogy neki ez rosszul esik? Neked hogy esne ha forditott helyzetben o meselne hogy ma latott egy csavot es hogy dudorodott a nadragja, milyen helyes volt?
2016. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ~OnLány~ ***** válasza:

"Immáron 7 hónapja nyúzzuk egymást." Ez aranyos. :D


Na, szóval, szerintem mondjuk az még nem is lenne furcsa (habár ha előtte nem mondott ilyeneket, akkor biztosan), mi is szoktunk ezen szórakozni, vagy elmesélni, ha éppen valamelyikünknél próbálkoztak.

Szerintem is csak talán féltékennyé akart tenni, de az ilyesmi nem jó taktika, mert ezzel csak megbánt, minthogy féltékennyé tegyen.

2016. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátom a sztorihoz azt is hozzá tette, hogy aránytalanul nagy melle volt... Lehet tényleg fel kéne neki tennem a kérdést, mégis mi volt ez? Én nem szoktam neki ilyesmiket mesélni, és ez nem véletlen, hiszen tudom, hogy megsértődne. Azt hiszem az éretlenség biztosan benne van. Köszi a válaszokat!
2016. máj. 24. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom ha meg nem látna a szemeire, akkor azért b asznád le, hogy miért esik-botlik...:D
2016. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hitte hogy ha bevallja neked, attól majd egyenes marad a gerince. Pedig valójában szarrá kúrta volna a dögös csajt. Nyugi, majd a következőt...
2016. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!