Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja azt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok férfi, hogy már az ismerkedés elején le kell fektetni hogy ő most csak tartós vagy csak alkalmi/szex kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem, hogy miért nem lehet csak úgy ismerkedni. Ha megismersz egy lányt, lehet kihozza belőled azt, hogy akarj tőle komolyat is és lehet hogy nem. Akkor is ha előtte az ellenkezője volt a fejedben.


Másrészt még mélyebbre menve miért nem lehet "csak úgy" ismerkedni? Randiztok, csókolóztok, beszélgettek, aztán néhány randi után (2-5) szexeltek. Aztán az első szex utáni hetekben majd kialakulnak a dolgok.


Sosem értem azokat a férfiakat, akik itt írják, hogy "nekik csak alkalmi kell", meg olyat kérdeznek hogy "Hogyan találhatnék nőt alkalmi szexre?". Hát ugyanúgy, ahogy tartós kapcsolatra is, ember. Ismerkedj nőkkel, randizz velük párszor, aztán feküdj le velük.

Nem értem miért kell előre kimondani a dolgokat és lefektetni ilyeneket, amik csak elvesznek az egész ismerkedés varázsából egy jó nagy adagot.

25/L


2016. máj. 27. 11:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ugy gondoljak hogy igy korrekt. Neke miert problema ez?
2016. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek a kérdezővel, fölösleges lefektetni hogy így meg úgy akar valaki ismerkedni, majd kialakul, lesz ami lesz, rugalmasan kell kezelni a dolgot :)
2016. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert szép dolog azt hinni, hogy jaj, aki csak dugni akar, az majd jobban megismeri a lányt és stb... de az esetek többségében nem így van. Akkor meg miért hitegesse a csajt?
2016. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Jajistenembanyeg, egész eddig az volt, hogy szegény lányok nyöszörögtek, hogy miért nem mondják már meg az elején a fiúk, hogy mit akarnak, erre jössz te, és lehülyézed az eszerint cselekvő fiúkat :DDD Nincs senki homlokára írva, hogy hogyan gondolkodik, ha van egy elvünk, amihez igyekszünk hűek maradni, biztos lesz olyan csaj, aki kikéri magának, hogy hogy a fenébe gondoljuk mi azt :DD


Én speciel csak komolyat akarok, le sem fekszem úgy senkivel, hogy nem vagyok vele letisztázottan komoly kapcsolatban. Eldönthetem, hogy ezt szeretném? Megengeded? :DD Odáig oké, hogy beszélgetünk, és majd kiderül, hogy akarunk-e egymástól valamit, vagy sem, de ez már beszélgetés szintjén kiderül.

2016. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Azert mert a nok tobbseget nem hajtja a vadaszoszton es csak 1 azaz 1 pasit szeretne tartosan.Nem szep dolog altatni oket azzal h majd lehet valami,ha az illeto pasas elore tudja h szexen kivul mas nem lesz.Igy azok a nok akiknek viszont nem eleg (kesobb sem) az alkalmi kapcs,eldonthetik h ohajtjak-e ezekkel a feltetelekkel a tovabbi ismerkedest.
2016. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

4:

Én én vagyok. Nem vagyok egyenlő a "többi lánnyal". A "többi lány" azt gondol amit akar, én a saját véleményem írtam le.


Hogy deríted ki hogy mit akar a másik? Megkérdezed hogy "te most éppen milyen kapcsolatra hajtasz?".


Én arra gondoltam, hogy mondjuk a lány értelmi szintjéből, életfelfogásából, hozzáállásából derül ki az számodra, hogy mit szeretnél tőle. Pl lehet meglátsz egy szép lányt, akivel csak dugni akarsz, de olyan megnyerő, kedves, aranyos személyisége van, hogy vele akarsz maradni. Vagy fordítva, meglátsz egy lányt akitől akarnál komolyat azt hiszed, de olyan személyisége van, ami nem jön be neked, ezért egy szex bőven elég tőle.

2016. máj. 27. 12:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek, férfiak és nők között egyaránt, akik nem nyitottak ilyen kalandozásokra, és vagy csak barátkozni akarnak valakivel, vagy ha társat keresnek, akkor komoly kapcsolatban terveznek, nem ilyen dugunk párszor, aztán szia. Azért ezeket nem árt az elején tisztázni, különben nagy csalódások lehetnek, ha a két fél félreérti egymást, és meglep, hogy pont nőként gondolkodsz így, mert nem a nők szokták ilyen lazán felfogni.

Persze, lehet megismerni egymást, beszélgetni, barátkozni, de a határok mindenkinél máshol vannak, van, akinek egy csók még semmi, és van, akinek a csók már azt jelenti, hogy ez egy komoly kapcsolat kezdete, ezt pedig azért nem árt tudni, hogy a másik fél milyen beállítottságú, másképp kell viszonyulni olyan emberhez, aki nyitottabb, és másképp egy olyanhoz, aki kevésbé. Te még nem jártál úgy, hogy valaki nagyon félreértett?

2016. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdezed hogy "te most éppen milyen kapcsolatra hajtasz?"."

De te most háborodtál fel rajta, hogy miért kell megmondani, hogy milyen kapcsolatra hajt az ember :DD omg


Az utánarész remélem már nem nekem szólt, hanem általános E/2 névmásnak, mert remélem sikerült elolvasni, hogy nálam nincs "csak szex". Ha nem illünk össze komolyra, akkor nem lesz semmi, max barátság.

2016. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

7:

Ha valakivel vonzódunk egymáshoz és tetszünk egymásnak akkor általában már az első randin csókolózom vele, ha kezdeményez.

Az első találkozón még csak az dől el többnyire, hogy akarok-e vele még többet találkozni. Kell azért néhány találkozó (2-4 óra beszélgetés egyenként), mire kiismerem a másikat, látom milyen ember és megtudom mit akarok. Szex általában 4-6 randi és pár hét ismerkedés után van, ha a srác kezdeményezi a dolgot.

Velem eddig egy olyan volt, hogy én akartam volna többet a férfitól, de ő nem tőlem. Kicsit rosszul esett, de szerintem annyira-annyira túlzásokba estek az eddigi válaszolók. Nem voltam őrülten belézúgva, nem törte össze a szívem, nem következett utána évekig tartó felépülési folyamat, meg ilyenek. Mert az eddigi válaszolók kb így írtak ezekről. Oké, nem ugyanazt akarja két ember egymástól és ez már a szex után derül ki. És? Megy tovább az élet. Szerintem ezek őrült nagy túlzások, hogy "vigyázzunk, nehogy megsérüljön a másik" és hasonlók.


Amúgy ne gondoljatok nagy ribinek. 25 évesen 10 év alatt 6 férfi volt szexuálisan az életemben.

2016. máj. 27. 12:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribi csak konnyen adod magad. A legtobb lany nem ilyen, masoknak fontos tudni hogyha nem akar a pasi kapcsolatot.
2016. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!