Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináltok? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináltok? L

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy barátotok (haver, közeli), avagy olyan illető, aki azt mutatja, hogy akár többet is szeretne tőletek.


Eltávolodtok egymástól... Az ok az én személyes 'kedvencem', "nincs időm bla bla".


Mikor mégis összetalálkoztok, próbál úgy tenni, mint aki érdeklődik.


Ilyenkor mi a jó módszer? Kimutatni, hogy ez rosszul esik, nem ezt vártam tőle, vagy azt mutatni, hogy vígan élem világomat tőle függetlenül?


Az előbbivel kimutatom, hogy fáj. De ha őt annyira érdekelném, nem viselkedne így ugyebár...


Enyhe düh és neheztelés vagy kedves és boldog?


2016. máj. 27. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2016. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mutasd azt, hogy vígan éled az életed. ne higgye azt,hogy csak rá vársz!

ha akar valamit, úgyis próbálkozik majd, de így több az esély rá.

2016. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem mutatni. Az udvarias érdeklődésre udvarias válasz a jó, nem kell a másikra tolni a lelki nyomorunkat sem nyavajgás sem felvágós kompenzálás formájában.

Nem volt ideje rád. És? Tartozott Neked az idejével?

2016. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!