Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem megkerdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem megkerdezni hogy lefekudtem a baratommal meg szuz voltam semmi jele nem volt . Fajdalom semmi. Ez normalis? Es abszolut nem elveztem

Figyelt kérdés
A masik hogy vedekeztunk nem ment el utana joval megint behatolt v 2szer ez egy olyan 15 madosperc volt ovszer nelkul. Felmerulhet a terhesseg fogalma?
2010. ápr. 10. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet ilyen. De szerintem ritka.
2010. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat remelem hogy nem lesz semmi baj belole...es koszi a tanacsot:)varom a tobbi tanacsotokat elore is koszi
2010. ápr. 10. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell fájdalommal járjon a szüzesség elvesztése.

Ne szórakozzatok gumi nélkül! Mert még felmerül a terhesség fogalma.

2010. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha volt gumi nem lessz baj ha el se ment ak meg főleg.. az meg hogy nem véreztél lehet hogy esetleg más folyamat során a szüzhártyád már megszakadt vagy ne is volt összenőve rendesen..


am meg fogod majd élvezni.. arany szabáj hogy az első sose jó:D a második se 3 dik már talán de hidd el a 20 adk után élni halni fogsz érte.. persze ehez olyan partner kell... minden nő igy van ezzel csak ezt nem hangoztatják mert büszke faj a női faj!!


sok sikert a gyarkoláshoz!!

2010. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat nektek...utolso valaszolo...az van hogy utana ovszer nelkul is behatolt...nem ment el..de behatolt vagy 2szer....ejj ha valami baj leesz belole:(
2010. ápr. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!