Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, milyen magasak vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, milyen magasak vagytok, és van-e nálatok alsó magassági határ a partneretekre vonatkozólag?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 11:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
9, vagyok. nincs alsó határ. persze felnőtt legyen. :)
2016. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
"persze felnőtt legyen" - Ez csak természetes. :-)
2016. jún. 2. 11:37
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Na jó, ide is leírom :D De kicsit kifejtve: 196 cm vagyok, és olyan 175 körül van az alsó határ, mégpedig azért, mert egész életemben folyamatosan szóvátették a magasságom, emiatt már csípőből feszélyezve érzem magam alacsonyabbak mellett. Plusz mert baromira tetszik, ha egy lány magas :D


24

2016. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
185 cm magas vagyok, egyedül a húspiacon határoztam meg alsó határt, elvégre valami szerint kell szűrni, és ott 165 cm. Élőben ez 168 talán.
2016. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

197 cm magas srác vagyok.

Legjobban a 175 cm vagy magasabb, de még inkább 180 cm vagy magasabb lányok vonzanak. (Bár ez utóbbiakból tényleg kevés van). Egyszerűen csak nagy pluszpont nálam a tetszésben egy lánynál, ha magas.


Életem legnagyobb szerelme egy 182 cm magas lány volt, akivel két évig voltam kapcsolatban. A legmagasabb lány, akivel pedig dolgom volt, 190 cm magas volt.

De NÁLAM NINCS ALSÓ HATÁR sem. A mostani barátnőm pl 165 cm magas. De volt már az életemben bizony 154 cm magas lány is. Képzeljétek el, több mint 40 cm-rel kisebb. Mintha egy elefánt mászott volna rá egy kisegérre :D De nem érdekelt, mert tetszett a lány.


24/F

2016. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
190 cm magas vagyok és alsó korhatár nálam a 158 cm. Ennél alacsonyabb nővel már nagyon kellemetlenül érezném magam fizikálisan.
2016. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!