Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen kell legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen kell legyen a lány, akire azt mondod: őt feleségül akarom venni?

Figyelt kérdés
Tehát milyen kell hogy legyen mondjuk külsőre SZÁMODRA, illetve leginkább a belső értékekre vagyok kíváncsi, bánásmódra, szokásaira, természetére...stb!köszönöm :)

2016. jún. 3. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre számomra nem tudom meghatározni. Annyit szeretnék csak, hogy tetszen nekem. Egyébként meg az öltözködési stílusát tekintve ne legyen magamutogató.


Belső értékekre egy olyasvalakinek örülnék, aki megbízható és hűséges. Társként is mellettem akar állni. Egy türelmes, figyelmes természetű valaki. Fontos, hogy törődjön velem olyan értelemben, hogy érdekelje mi lesz velem. Ha valami nem úgy alakul, ahogy terveztem vagy terveztük, akkor legyen képes újragondolni a helyzetet. Problémák vagy válsághelyzetek esetén álljon mellettem. Sokszor azt látom az embereken, hogy addig vannak csak együtt, amíg nem lép fel valami probléma. A kedves barátnők is sokat tudnak tenni egy kapcsolat ellen, azzal hogy felhergelik a srác ellen. Szóval szeretném, hogy ne legyen könnyen befolyásolható. Ennek ellenére tudjon összetetten gondolkodni, ne csak a felszínt és az adott történéseket lássa, hanem abba is gondoljon bele, mi miért történik. Továbbá nekem fontos, hogy értékeljen és megbecsüljön. Próbáljon valamilyen szinten biztonságot nyújtani nekem, leginkább érzelmileg. És támogasson, nem kell, hogy egyet értsen velem, lehet teljesen más véleménye. Az sem baj, ha meg akar változtatni, ha jó irányban akar.


Legyen valami belső értékrendje. Nem kell megegyezzen az enyémmel, de más legyen, mint a mai felszínes emberek értékrendje. Ehhez nekem hozzátartozik, hogy legyen valami magasabb erkölcsi szinten, mint ami manapság elfogadott.

2016. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Mind1 milyen. Ha szerelmes vagyok nem az fog meg az illetőben hogy milyen karcsú, milyen szolis/nem szolis a bőre és hány kg sminket rakott fel. Egyszerűen megszeretem mert ő ő. Az a baj hogy amíg ezt nem éled át addig úgyis hülyeségnek tartod és nem tudod elképzelni. Belsőleg is dettó.
2016. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ez elég hosszú lenne :D volt egy lista amibe összeszedtem a tulajdonságokat, ha azt bemásolom úgy is törlik :D

Maga a "feleségül akarom venni" mondatot az elején nem mondanám ki, először ismerjem ki a lányt...

Nálam a legfontosabb tulajdonság a kedvesség, de még 100001 dolog szükséges a kapcsolathoz!


23F

2016. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Külsőre, a fehér bőrű, hosszú fekete hajú, zöld szemű, nagy mellű, telt, formás, gyömöszölnivaló nők jönnek be. Belsőre pedig legyen házias (tudjon jól sütni, főzni, ne derogáljon neki a takarítás, tisztaság, tudjon varrni stb), hűséges, kedves, segítőkész, intelligens, erős-határozott, gondoskodó, jó ember. Pont, mint a feleségem! 33/F
2016. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külsőre számomra szép arcú és vonzó alakú.


Belsőre kedves, aranyos, törődő, gondoskodó és házias természetű. Anyai- és fészekrakó ösztönökkel.


25/F

2016. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát semmiképpen sem olyan, mint a volt 2 feleségem... :(

Pedig fiatalon, 20 éves korom körül volt olyan barátnőm, mint pl. amit 5-ös ír, de akkor én még messze nem akartam házasodni...

2016. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Házasodni csak olyannal szabad, aki az élet minden területén partner tud lenni. A szépség mulandó. Egy eszesemmifogdmegjól típusú nővel garantált a boldogtalanság, hiszen idővel a libidó is csökken. Tehát nem a legszebb nőt kell feleségül venni, hanem aki a legszebbé tudja tenni az életedet.
2016. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez nagyon szép gondolat, utolsó válaszoló! :)

utolsóelőtti: sajnálom, hogy kétszer is rosszul jártál :/

2016. jún. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!