Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, pasik, fiúk! Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik, fiúk! Mitől nőies szerintetek egy lány, mitől válhat azzá?

Figyelt kérdés

A srác, akinek tetszem 24 éves. Én 18 vagyok. Azt mondta, neki én túl harsány vagyok, és nem vagyok elég nőies, mert a viselkedésem nem elég visszafogott...

Szerintetek hogyan lehet ilyenné válni, mm visszafogottabb, nőiesebb lánnyá?



2016. jún. 6. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

A Nő nem mutogatja magát sem testileg, sem személyiségileg, mert nincsrá szüksége. Persze ez vérmérsékletfüggő, a mutagatás mindenkinek máshol kezdődik, közéút hasznos:D

A Nő nem vár visszacsatolást arról, hogy szé és csodálatos-e, mert tudja, hogy az. Ez magabiztosságot ad, és így a Nő egyszerűen beragyogja a környezetét:) persze fontos, hogy ez ne mutogatás legyen

A Nő határozott, nem bábozhat vele senki. Jogában áll azt gondolni és érezni amit akar, jogában áll kétségbe esni és segítséget kérni, de nem engedi akkor sem, hogy kihasználják. Egy Nő előtt a fiú egyszerűen szégyelli magát, ha gagyi cselekkel próbálkozik, és nem Férfi.


Oké ez így elég elvont, nehéz is jól elrázni, és aki nem érti az azt gondolhatja, hogy önzésről és egoizmusról beszéek, de messze nem! A Férfi csodálja a Nőt, de a Nőnek is van ebben része, nem megy magától.


Szóval tudd mit akarsz és ne menj bele másba. Kompro isszum létezhet, sima engedmény nem

2016. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

tudom ez most nem sokat segít, de szerencsésebb lenne egy olyan pasi, aki pont azt szereti benned amilyen vagy...

valakinek pont az jönne be, hogy hasány vagy, ésakkor neked sem kellene próbálni átalakulni, ami amúgy nagyon nehéz, ha ugyan nem lehetetlen...


legyen benned kicsit több önbecsülés, senki kedvéért ne akarj valaki más lenni!

2016. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát :)


Igazság szerint már nagyon régóta húzódik a dolog, és vmiért nem akar velem járni, csak szexelünk :/// Mm nem rossz az se, nagyon jó vele, csak én szeretném ha járnánk. Ő meg mindenkivel jár, csak velem nem :D


Úgyhogy tényleg meg akarok változni, hogy velem járjon :)

2016. jún. 6. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:

2es, ez tipikus, de nem működő felfogás

az Igazi az, aki elfogad olyannak amilyen vagyok. Ha a párom nem fogad el, akkor nem ő az igazi. Ez lustaság és igénytelenség, két ember soha nem fog önmagától passzolni!


jó, mondjuk az tényleg nem normális amiben most a Kérdező van. Állj a sarkadra! Engeded, hogy megdugjon, de amikor már valamit tennie is kéne azt már leszarja! It írtam? Ne légy báb! Hasznos ha kijeoented neki, hogy a szex helye ostantól csak kapcsolatban van! Ha megdughat és nem kell érte tennie, mit vársz, minek jöjjön össze veled?

2016. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én azt gondoltam, hogy nem a szexért jön össze egy fiú egy lánnyal :'(((((


Azt hiszem, nekem ő azért fontos, amilyen ő belül. Voltam már jobb pasival, sok van, akinek nagyobb a mérete, olyan is sok van, aki inkább az esetem... De engem ő belülről fog meg. Valahogy ő lett az esetem :D

Pedig tudom, igazából nem kapna 100%-ot... Talán 60 körül lenne...

Azt gondoltam, hogy neki is a belső fontos. Ha megkérdezem a lányokról, mindig azt mondja, akit szeret/ett azt azért mert pl: kedves, aranyos stb.

Szóval azt hittem h lehet előbb szex, mert na...lehet és kész.

Csak jelen esetben ez 2 éve tart... az előbb...


Nagyon bonyolult!!! Inkább választanám valamelyik nehéz reálos tárgy újabb két éves tanulását, mint ezeket a bonyodalmakat...


És én igyekeztem h tetszek neki. Tényleg minden téren. Kipróbáltam vagy 25 árnyalatot a hajamon, gél lakkoztam a körmeimet, állandóan sminkeltem magamat, mindig igyekeztem szexi ruhákban járni, és ez tetszett is neki... De pl a mellem nem elég nagy neki. Úgyhogy elgondolkoztam, hogy most nyár végén a pénzemből megcsináltatom nagyra...

De edzek sokat, olyat is, amit régen utáltam, csak miatta annyit csináltam, hogy elkezdtem szeretni(világ életemben gyűlöltem a futást, 2 km-nél kiköptem a tüdőmet... most 10-12-t is le tudok futni de a 8 alap). Csak azért, hogy tetszek neki...


És elkezdtem új dolgokat tanulni, új területek iránt érdeklődni, csak miatta, hogy beszélgethessünk ezekről is...(Nem tudom kit érdekel ennyi idős lányok közül a programozás, de tényleg az alapoktól kezdve elkezdtem ilyesmiket is nézni, megcsináltam az ECDL-t, hogy legyen képem a gépekről és aztán ez lenne a következő szint, a programozás alapjai...)


Szóval csomó mindent tettem, hogy büszke legyen rám... De e miatt arra a kérdésére, h én mit szeretek, nem igazán tudok válaszolni... Fogalmam sincs mit tehetnék még...

2016. jún. 6. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit. Te már rég nem önmagad vagy, Miatta. Ennek így semmi értelme. Mi lenne később? Te mit kapnál tőle? Most mit kapsz tőle? Elismerést, büszkeséget? Szerintem semmit. Kérdezd már meg magadtól hogy szerinted van -e értelme annak hogy a személyiséged és önmagad teljesen eltorzítod?
2016. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

"nem akar velem járni, csak szexelünk"

Arany drága bogaram! Mi a búbánatos nyuszibogyónak akarna veled járni, ha anélkül is az ágybetétje vagy? Egyet csettint, és te repülsz a karjaiba. Amit könnyen kap az ember, annak nincs értéke. Így te egy értéktelen rongy vagy a szemében. Ki a fene akarna járni egy értéktelen rongy emberrel?

2016. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért le a kalappal, a motiváció mindegy, amit elsajátítottál az szép teljesítmény:) a mellnagyobbitást hagyd, biztosra veszem, hogy így is jól nézel ki, a mell a nők önértékelési problémáinak kivetülése, de általában teljesen jóaz, hidd el:)


amit tanultál tartsd meg, a pasinál meg embereld meg magad, nagyon beleolvadtál a dologba

2016. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7: :D Búbánatos nyuszibogyó :D


Hát szerintem meg igazából a kérdezőnek is jól van ez így ahogy van. Egymás ágybetétjei.

Mondjuk ő fiatal még és idealista önmagával szemben, nehéz még szembenéznie a ténnyel, csak ezért a lelkiismerete kedvéért szeretné inkább a "legitimebbnek" hangzó együtt járást a sima dugópajtiság helyett, de valójában ő se vágyik többre egy sima dugópajtinál.

2016. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem szeretem? Ez most komoly? Tényleg, annyira gonoszok vagytok... Nem tudom, még mivel bizonyíthatnám, hogy szeretem, de oké, így kérjen az ember segítséget... még azt se hiszik el, h amit kérdezek az igaz...

Aki pedig úgy érzi nem viselkedett így, az ne vegye magára...

2016. jún. 8. 20:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!