Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követett?

Figyelt kérdés
Tegnap délutàn elmentem sétálni. Egy régi exemet láttam kirakatot nézegetni, elmentem mellette, azt hittem észre se vett. Bementem péksütit venni, kijöttem ès láttam ott toporog az üzlet előtt. Tovább mentem. A főtéren leültem. Éreztem valami furát és körül néztem. A hátam mögött pár méterre állt és engem nézett. Zavarba jött, de tovább bámult. Iszonyatosab megijedtem majd gyorsan haza siettem. Nem értem miért követhetett. És ha akart volna beszélni le is szólíthatott volna. Tudni kell úgy 8 éve jártunk. Külföldre járt dolgozni, kitartottam mellette, ő megcsalt. Mikor össze jöttem mással ő mindennel megvádolt stb... vissza akarta magát akkor könyörögni, de én nemet mondtam neki. Meglehet hogy máskor is követni fog?
2016. jún. 7. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja megmondani, de para.

Nem lenne ilyen fura, ha megszólított/megszólítottad volna. Ha legközelebb is csinálja, akkor kérdezd meg, hogy mit akar. Vagy vegyél egy sokkolót/paprikasprayt.

2016. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!