Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem jön össze semmi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Nem sok barátom volt eddig, de mindegyik átvert, becsapott. Mindent megtettem a volt barátomért, akivel nemrég szakítottunk, de 3 hét után inkább befejezte. Nem tudom mi a baj velem. Kicsit visszahúzódó vagyok. Nehezen nyílok meg másoknak. Ismerőseim azt mondják, hogy aranyos vagyok és egyszer biztos lesz majd egy normális barátom. Pár év múlva biztos, ha így haladok.
2016. jún. 7. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hét alatt mi az a minden, amit megtettél?
2016. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az nem jött be nekik, hogy nagyon visszahúzódó voltál, és nem nagyon nyíltál meg, de mondjuk nem biztos :/
2016. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol szoktál ismerkedni?
2016. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én spec szeretem a kis visszahúzódó, aranyos csajokat, ha gondolod. :) és nem akarok senkit átverni, ha ez megnyugtat. :) (finoman jeleztem, h én szívesen beszélgetek veled, ha nem értetted a célzást :D)
2016. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!