Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar Skype-olni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar Skype-olni velem?

Figyelt kérdés

Messze él a férfi, három hete ismerkedünk neten. Chatelni szoktunk - sőt, szexchatelni is -, valamint most adott fel nekem kézzel írt levelet. Ezt én javasoltam, mert szerettem volna kicsit személyesebb síkra terelni a dolgokat, ő pedig kapva kapott az alkalmon, és leszögezte, hogy ő akar először küldeni nekem, ami meg is történt.


Már egy ideje javasoltam neki a Skype-ot, legalább a hangját szeretném hallani. Eddig 2x hoztam fel, mondta, hogy rendben, megoldjuk. Annyi választja el őt a dologtól, hogy fel kell telepítenie a programot, bár ezt nekem is meg kell majd tennem.


Szerintetek miért húzódozik tőle? Elvileg odáig van értem meg vissza. Elképzelhető, hogy emiatt úgy érzi, túlságosan zavarba jönne, ha élő beszédre kerülne sor? Remélem, csak ennyi van a háttérben. :/


Én szeretném minél jobban megismerni a találkozó előtt, amire még egy ideig úgysem kerülhet sor, hogy ne csak egy megfoghatatlan chatpartner legyen számomra.


23/N


2016. jún. 8. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Javaslom először mind a ketten telapítsétek fel a programot, aztán utány megbeszéljük bármi kérdésed van.
2016. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másnak adta ki magát, mint aki és nem szeretne lebukni.
2016. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 miért? Gondolom, néhány kattintás az egész, ráér az.


#2 ez esetben mi értelme a mindennapos bájcsevejeknek? Logikátlan lenne, hogy esetleg belefeccöl hónapokat az ismerkedésbe kamu személyiséggel, hiszen egy találkozó esetén úgyis minden kiderül.

2016. jún. 8. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szóval három hete chatelgettek, és odáig van érted, meg vissza. szerintem ne légy naív...koppanni fogsz.


27N

2016. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alig három hét, és már szexchat...?

Szerintem egyébként nyomulsz és nem tetszik neki ez. Nőként egyébként is ciki nyomulni.

2016. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#1es vagyok. Igen 1 2 kattintás, de addig egyikőtök se ír. Lehet már rég felvenne, ha lenne skypod. Ha mondta hogy nem akkor bocs, nem szóltam.
2016. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy naiv lennék, csupán a viselkedését írtam le. De az sem lenne normális, ha cinikusan és bizalmatlanul fogadnám minden egyes mondatát. Koppanni? :D ez az, hogy meg sem tudom ismerni, mert nem engedi, szó sincs itt még érzésekről, hogy koppannom kelljen, ha egyszer csak nem ír többé.


Ezt megfontolom, hogy nyomulósnak tűnhetek, jó gondolat. Azt hiszem, visszafogom magam. :)

2016. jún. 8. 19:27
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, már értem a mondanivalód. Nos, fel sem hozza a témát véletlenül sem. :D
2016. jún. 8. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!