Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejönnek nektek a kék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek a kék szemű, fekete hajú fiúk?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon-nagyon kék a szemük, engem már picit riasztanak... ha nem annyira élénk, akkor tudok olyat mondani, akinél tetszik... de alapvetően inkább a barna haj, barna/khakizöld szem a befutó nálam.
2016. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Úristen. Gusztustalan!
2016. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a szemszín/hajszín fog dönteni, de részemről imádom a bombázó kék szemeket. :3
2016. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Én a barna haj-barna szem típushoz vonzódom leginkább. Ezt nemrég fogalmaztam meg magamnak, visszatekintve a párkapcsolataimra és a randijaimra. Mindig ilyen típusokkal volt dolgom, és tényleg ez is tetszik a legjobban.

Ennek ellenére nem ez alapján választok, ha egy fekete hajú kék szemű szimpatikus fiú hívna el randizni, akkor nem mondanék nemet emiatt. Sokkal fontosabb ennél az arcszerkezet, testalkat, személyiség, szimpátia.

2016. jún. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a szemszín éa hajszín a döntő ismerkedéskor például.
2016. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Minden lánynak azok jönnek be a legjobban.
2016. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem döntő,de a kék szem a gyengém :)
2016. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen :3

Egy csomó ilyen színész van pl. Andy Biersack,Ian Somerhalder

2016. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Bejövős, de randiztam már khakis szemű sráccal is.

A villamoson pedig egy fenyőzöld íriszűvel beszélgettem, ő is elképesztően bejött.

2016. jún. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!