Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nektek bejon Jason...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek bejon Jason Statham?

Figyelt kérdés
Mit esznek rajta a nok?kopasz,kulonosebben nem jokepu,akkor mit tud?
2016. jún. 11. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Sármos. Nekem ennyi. De van, akinek meg nem jönne be. Ízlések és pofonok.
2016. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, de ha már kopasz akkor kilőve.
2016. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kopasz, meg nekem már túl idős is, de van benne valami rohadtul férfias erő és nyugodtság, ami szerintem is nagyon vonzó.
2016. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te nem tartod őt jóképűnek (biztosan pasi vagy), az csak a te véleményed.


Számomra nagyon helyes férfi úgy ahogy van. Szép kidolgozott test, kacéros mosoly, sármos arc.

Egyébként meg ő se ott kezdte, ahol most van. Láttam róla egy klippet, ahol háttértáncosként táncolt.

2016. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát megnéztem ezt az álompasit, de nem ültem a szék mellé.

Én Norman Reedus-ra szavazok.

(Fodrász vagyok, szóval ha nem bánod, akkor én elvárom, hogy a pasimnak legyen haja...)

2016. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En sem vagyok elajulva tole.

A pocakos, kozepkoru, szemuveges magyar valtozata a tanarom.

2016. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem ilyen az ideálom, de nem rossz pasi.
2016. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az abszolút férfi ideálom, meg kicsit nagy a korkülönbség, de szerintem rendkívül férfias, vonzó, egyszerűen remek a kisugárzása. Van sok olyan férfi, aki nem kifejezetten jóképű, mégis van bennük valami, amitől el tudok ájulni.
2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!