Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy lány rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy lány rögtön ugrik akkor tényleg értéktelen?

Figyelt kérdés

Kicsit elkeseredtem... igazából nem kapcsolatról van szó. Csak összejárunk egy férfival, én mondtam, hogy ennyivel beérem, én többet nem szeretnék tőle. Sajnos mindig összeveszünk valamin. Én mindig keresem, akarok vele találkozni, ilyenkor szinte kivétel nélkül igent mond.

Legutóbb elég heves vitánk volt a dolog után. Konkrétan megmondta, hogy milyen vagyok, hogy egyet szól és megyek is. Igaz, de nem is akartam, hogy kihívást lásson bennem. Elég tisztességtelen volt velem szemben, az eset óta valahogy megmozdult egy picit az érzelmem felé. Nem keresem, megvárom hátha keres... de így már semmiképp nem az igazi. :(


Férfiak, nektek az elérhetetlent játszó nő éri el azt, hogy valamire tartsátok?


(Félreértés ne legyen, hosszú kapcsolatom után estem ebbe a viszonyba, elégedett voltam eddig ezzel. Negatív véleményeket nem kérek.)


Köszönöm.


24N


2016. jún. 12. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Itt olyan nincs hogy negatív vélemény,ha nem bírod a kritikát ne írj ki kérdést.
2016. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azt veszi magára, amivel nincs kibékülve. Ha a te önbecsülésed a küszöb alatt van, akkor nyilván ilyesmivel meg lehet téged bántani. Az adja a te értékedet, hogy ez a pasi milyennek értékel? Valószínűleg nem, hiszen annyi feszültséget le lehet vezetni bántó éllel egy másik emberen. Mindenkiben vannak értékek, mellesleg a pasi ugyanazt teszi, mint te, ugrik azonnal, vagy rá nem vonatkozik a saját morális értékítélete?

Dolgozz az önbizalmadon, ezt a pasit meg hagyd ott.

2016. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
43%
Hagyd ott es legközelebb ne add magad!!!
2016. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Elmagyaráztam neki is, hogy tulajdonképpen én hívtam őt. Nem mérvadó igazából, hogy így viselkedett, csak pár napja motoszkál a fejemben... :)
2016. jún. 12. 22:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiak, nektek az elérhetetlent játszó nő éri el azt, hogy valamire tartsátok? "


NEM.


Itt nem arról van szó amit te hiszel, hanem pusztán szexkapcsolat van köztetek.


"Konkrétan megmondta, hogy milyen vagyok, hogy egyet szól és megyek is"


Ez negatív értelemben elég nagy bunkósság volt tőle.

2016. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Nekem azok a lányok értéktelenek, akik szexkapcsolatokba bonyolódnak.
2016. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Majdnem ugyanannyi ilyen férfi is van... Kár azért(!) értéktelennek ítélni valakit, mert működnek az ösztönei. :)
2016. jún. 13. 00:51
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Az állatok cselekednek ösztöneik alapján :) Te egy nagyon rossz kifogást találtál.
2016. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Lehet hogy hihetetlen lesz az, amit írok most, de nálam PONT FORDÍTVA VAN MINDIG A DOLOG...Minnél "elérhetetlenebb", minnél távolságtartóbb, minnél nehezebben "megszerezhető" az adott hölgy, ENGEM ANNÁL JOBBAN TASZÍT mindig...És annál kevesebb késztetést érzek az irányában...Viszont az olyan, aki RÖGTÖN MÁSZIK RÁM ÉSZ NÉLKÜL? Az olyan nekem rögtön nagyon szimpi lesz, és kívánatos...Szóval én a barátoddal ellentétben NAGYON-NAGYON nem szeretem a "kihívásokat"...Semmilyen téren sem, tehát a hölgyek terén se...
2016. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8 as, akkor fogalmazzak úgy, hogy mindenkinek vannak szükségletei? :) így talán megérted. Nem szoktam kifogásokat keresni, egészséges a véleményed, csak nem ilyen formában kértem, de köszönöm ezt is.


9es, azért azt sem mondanám, hogy rámászok. Tény, hogy nem játszadoztam, hogy ekkor meg akkor érek majd rá... de nem is kell itt, én úgy gondolom. Köszönöm a te véleményed is.

2016. jún. 14. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!