Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg nagyon ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nagyon ocsmány ez a köröm?

Figyelt kérdés

[link]


Az enyém ugyan ilyen, csak nincs benne az a fehér minta. Az exem szó szerint azt mondta rá, hogy ez ocsmány, egyik barátnőm pedig azt, hogy így soha nem találok pasit, mert ettől majd mindenki menekül. (Ugye milyen kedvesek? :D)

Na szóval, inkább a fiúk, férfiak véleménye érdekel, az ilyen körmökkel rendelkező lányok nálatok szóba se jöhetek? Vagy azért van akinek tetszik?


L/21


2016. jún. 13. 16:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
tényleg az
2016. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Undorító!
2016. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Ez valóban nem vonzó...legalábbis számomra. Ez már nálam nem köröm, hanem karom kategória. Lassan már körömpörkölt is lehetne belőle. :D


Hülyeséget félretéve....tényleg nem jön be. Hogy tudsz ezzel mosogatni, gépelni, felvenni egy harisnyát, masztizni, bármit csinálni? :D

2016. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Lanykent mondom, nekem egy dolog jut eszembe ezekrol onkentelenul is: hogy torlod ki? :DD

Igen, ez mindenki szerint ocsmany kiveve aki ilyet ragaszt magara

2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik.
2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
3-as, lehet mindent csinálni vele, csak meg kell szokni. :)
2016. jún. 13. 16:47
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Én nő vagyok, de a párom itt ül mellettem, és közölte, hogy eszembe ne jusson ilyen. xD

Nyilván ha kapcsolatban van az ember lánya, és úgy jön rá a dili, az más szitu... pl. a párom rühelli a műköröm minden formáját, de azért néha "bűnözök" (igaz, ennél szolidabbat), és ez nyilván nem szakítóok egy normális, stabil kapcsolatban.

Ugyanakkor most a kérdés kapcsán megkérdeztem, és azt mondja, nem biztos, hogy anno odajött volna hozzám, ha ilyen "gusztustalan, igénytelen karmokat" látott volna rajtam.

2016. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
4-es, ez zselé nem tip!
2016. jún. 13. 16:48
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Most jöttél a vámpírbuliból, ahol éppen három pasinak kapartad ki a szemét. Gusztusos kis köröm.
2016. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, de ez valóban gusztustalanul ocsmány. Nem sok ennél rondábbat láttam idáig, pedig ezektől a hegyes körmöktől alapból rosszul leszek.
2016. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!