Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üzletházakban tilos csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üzletházakban tilos csókolózni?

Figyelt kérdés
egyik nap egy boltos kijött szólni amikor bennvaoltunk az egyik üzletházban hogy menjünk ki innen stb pedig csak csókolóztam barátnőmmel és simogattam a combját... ez tilos?
2010. ápr. 12. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nem tilos, de övé az üzlet, az csinál amit akar, ha azt mondja, hogy szoknyában kell bejönni a fiuknak, akkor csak abban mehetsz be, de az persze más dolog hogy akkor nincs forgalom.


smárolás nem bűn, de azért a combját fogdozni, jóhogy ott meg nem dugtad:)

2010. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tilos, de udvariatlanság. Menjetek be valami próbafülkébe/eldugott sarokba, ne mindenki előtt faljátok egymást (mondom ezt én, aki néha ugyanezt csinálja:D)
2010. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
oO Nem hiszem, hogy lenne ilyen szabály. Nyilvános helyeken (buszon, utcán, üzletben, stb.) valóban nem illik nagyon feltűnően, hosszasan smárolni, egymást tapizni. Azt hagyjátok meg otthonra. Nekem is van barátom, nem irigységből mondom! :) Ránk is ránk szóltak, amikor az orvoshoz kísért el a barátom, és mivel nem volt a váróban ülőhely, hozzábújtam, és néha adtunk egymásnak egy puszit. Vannak ilyen emberek.
2010. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
öh akkor tisztázzuk egy kicsit... az üzlethát az nem üzlet:D szal kb olyan mint a pláza:D így lehet jobban érti mindenki... de a combját mérne foghatnám? ezt nem vágom mér bunkóság...az hogy fogom/simogatom barátnőm combját szerintem nem bűn...
2010. ápr. 12. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
az én barátom plázában a mellem fogdosta...:D Meg a fenekem... És mi is mindig smárolunk mindenhol... meg tapi... ránk csak dudálnak ha utcán vagyunk
2010. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 k2k2k2 válasza:
Szerintem ott csokolozhatsz ahol csak akarsz. Én nem foglalkozok azzal hogy kit zavar kit nem. Akinek nem tetszik ne nézzen oda.
2010. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tilos, csak illetlen. Mivel a csókolózás erősen a szexualitás része.

Én nem vagyok öreg meg begyepesedett, de engem is zavar ha ilyet látok (de nem szólom meg őket érte, csak zavar és nem nézek oda).

21 L

2010. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

na ha már látom hogy feltetted a kérdést akkor én nem teszem fel mégegyszer :D

ugyan ez a helyzet velem meg a barátnőmmel.konkrétan a korzóba. a padon ültünk és annyi volt az egész hogy smároltunk. A biztonsági őr meg odajött ordibálni,hogy fáradjatok ki mert nem itt kéne ,,összefonódni"

kérdésedre énis keresem a választ :S

2010. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tilos, csak nem mindenkire tartozik h hogy smároltok a bnőddel... ennyit igazán meg lehet érteni... és most mondom nem irigység amikor vki rátok szól hanem mezeileg felfordul a nyammogástólcsámcsogástól meg nyálhangoktól a gyomra
2010. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar, illetlenségnek tartom. Azt is utálom, mikor a sorba előttem vagy mögöttem cuppognak. Egy csók nem gond, de az ne legyen egymásba gabalyodás és a többi. Nem tartozik rám, se másra! Főleg nem ilyen közelségből. (buszon, sorbanállás, ilyenekre gondolok)
2010. ápr. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!