Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan régi nagy szerelmete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan régi nagy szerelmetek, akiről évekkel később is szoktatok fantáziálni?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy férfi az életemben már lassan 5 éve, aki mai napig is eszembe szokott jutni. Pedig még csak nem is volt a pasim, csak kerülgettük egymást hosszú ideig, pár csókon kívül semmi nem történt közöttünk. Ennek ellenére olyan hatással volt rám, mint még soha egy férfi sem, hihetetlenül vonzódtam hozzá. Szégyen, de még most is eszembe szokott jutni néha szex közben. Már nem vagyok szerelmes belé, de nem tudom valaha el tudom-e teljesen felejteni.

Nektek van ilyen személy az életetekben? Mennyire gyakori ez?


2016. jún. 15. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexuális nem. Romantikus viszont többel is.
2016. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint az első.
2016. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Álmodni ilyesmit mindenféle régi lányismerőssel szoktam, sajnos.
2016. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajjajj, immáron hatodik éve. Nem tudom átveszi-e valaha valaki a helyét. Jó is lenne, meg nem is...
2016. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
4 éven át folyamatosan. Aztán lett egy hosszabb kapcsolatom,addig nem,aztán míg nem lett a mostani hosszabb,addig is volt,hogy beugrott. De valószínűleg azért,mert első ilyen volt és nem lett semmi sem.
2016. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Sajnos" van :/, de nekem is csak romantikus fantázia.
2016. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Van, még a legelső szerelmem. Azóta naggyon csinos nő lett.


26/F

2016. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!