Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha megkérem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha megkérem, hogy újra magázódjunk?

Figyelt kérdés

Tetszik egy harmincas pasi.

A körülményekből kifolyólag magázódva ismerkedtünk meg. Azóta összetegeződtünk, de nagyon furcsa, nem tudom megszokni. Gáz lenne, ha megkérném, hogy újra magázódjunk?

21 vagyok



2016. jún. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretek magázódni az ellenkező nemmel.Olyannal is aki a korosztályom.

Viszont ha már tegeződtetek akkor meg is bánthatod az urat azzal, hogy erre kéred.

2016. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de akkor ebből nem lesz intimitás meg szex... Most képzeld el ahogy végig magázva toljátok... "Oh, maga kérem olyan jól végzi az orális szexualitás, nagysád!"
2016. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A protokoll szerint a tegeződés nem visszavonható, amúgy is ciki, következetlenségre utal. Pont ma jártam úgy, hogy egy nő felajánlotta, hogy tegeződjünk, aztán 5 perc múlva már magázódtunk. Ilyenkor nekem kínos, mert nem tudom, hogy kéne reagálnom.
2016. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ketteske.

Régen is ez vot. A férj és a feleség magázódott. Amíg a lepedőt gyűrték csakis addig tegeződtek.

2016. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Manapság ez azért gáz, mert hogy néz ki hogy a barátnőd magáz, de a bolti eladó tegez... (kivéve ha vén trotty vagy)

2016. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... én is 21 vagyok, a barátom harmincas pasi, de nagyon röhögnénk, ha magázódnunk kellene hirtelen. Még a korotok sem indokolja. Meg akkor mit akarsz vele kezdeni? Magázd nyugodtan, de abból már akkor semmi nem lesz.
2016. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy hogyan, milyen körülmények között tegeződtetek össze.


Mert ha ő ajánlotta -elég illetlenül-, akkor nyugodtan megmondhatod neki kedvesen, hogy még korai volt, nem tudod megszokni.

Ha ő ajánlotta, minden előzetes nélkül egyszerűen viiszatérhetsz a magázódásra, és ha nem kapcsol, és még elég tolakodó rákérdezni is, akkor megmondhatod, ja, én mág szívesebben várnék a tegeződéssel, bocs. És majd szólok, ha készen leszek rá, jó?


Ha te ajánlottad, az kicsit problémásabb, hiszen akkor te voltál elhamarkodott. Akkor próbálj semlegesen fogalmazni, körülírni, hátha kapcsol. Esetleg közös ismerősnek is elmondhatod, hogy ez a problémád, és kellemetlen a helyzet, hátha visszamondja, és akkor szép lassan, a semleges fogalmazáson keresztül vissza lehet térni sértődés nélkül a a magázódásra.


A legproblémásabb, ha csókolózás után kezdtetek tegeződni -ahogy szokás- közös megegyezéssel.

Akkor csak a találkozás elkerülése marad, és ha fél-egy múlva találkoztok, már biztos ő is elfelejtette, és magázni fog.

2016. jún. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!