Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ezt mit jelent, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ezt mit jelent, miért írja?

Figyelt kérdés

Chatelek egy pasival és beszélgetés után ha még látja, hogy elérhető vagyok de már letettem chat fejet, akkor egyből írja: "látom beszélgetsz, de nem érdekel, tagadd le ". (Azt hiszi mindig hogy pasikkal írok)

Ő tagadja hogy zavarja.



2016. jún. 16. 20:44
 1/9 anonim válasza:
féltékeny
2016. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

vagy azt hiszi humoros

vagy simán hülye

2016. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
#2 ezt rendszeresen eljátsza, nem humornak szánja.
2016. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Féltékeny gondolom. De ha csak chateltek akkor mire is?
2016. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na az ilyen pasiktól kell menekülni, de nagyon gyorsan.
2016. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ezt hívják passzív agressziónak? :D Amúgy elég gázos, de pusztán ettől még nem kell temetni, lehet helyrehozható, mert csak rosszkedvből csinálja. Ha viszont nem az, akkor valóban nem érdemes vele sokáig húzni.
2016. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Menekülj!
2016. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy az ilyen már-már kicsit mániákus. Azt lesi, te mikor vagy és hol. Nekem is volt ilyen időszakom, de ma már nem érdekel. Pláne chat en. Nem lép ki, lehet takarít vagy eszik, vagy mit tudom én, más dolga van.


féltékeny, nincs élete. 26f

2016. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolja, hogy csak le akarod őt rázni ilyenkor, de még fennmaradsz, és más srácokkal/barátnőkkel/akárkivel még beszélgetsz. Szóval az lehet a baja, hogy úgy hiszi, csak kedvességből dumálgatsz vele, de nem akarod a közeledését, és amikor megunod, akkor lerázod, de még facebookozol és chatelsz más pasikkal is, akiknek több esélyük van nálad, mint neki.
2016. júl. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!