Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajoktól! Mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoktól! Mit jelent?

Figyelt kérdés
Ha az utcán szembejön veleteke gy csávó akit megnéztek tetötöl talpig végigfutva,nem néztek a szemébe hanem a földet nézitek,majd mikor elmentek egymás mellett elkezditek "riszálni"a seggeteket.Tudjátok,hogy megnéz hátulról is a pali?zavarba vagytok és azért nézitek a földet?
2010. ápr. 12. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
21/f vagyok,azert nezik a foldet mert felnek hogy talalkozik a tekintetuk es a sracc megszollitja,vagy eppen tull jonak kepzelik a fiut aki magas statusszal rendelkezik,meretet vesznek rolla dugiban,es azert riszaljak a seg guket mert tudjak hogyha jol neznek ki minden pasi megbamulya oket.
2010. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

20 36 vagyok


clyde :P

2010. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
öhm nálam ez a "nem a szemébe nézés" a "megfigyelés " után akkor van, ha nem jön be a srác:D és azért riszálom a hátsómat, hogy lássa, hogy mit nem kaphat meg:DD gonosz vagyok:P
2010. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha bejösz egy csajnak azt észreveszed:)

Sokszor volt már olyan hogy nem csak én néztem hátra hanem a csaj is XD

2010. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó: az vicces..xDD
2010. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már velem is történt olyan,hogy nyáron a strandra mentünk barátnőmmel,és elkerült minket egy csomó biciklis srác. Az egyik tök jól nézett ki,és ahogy elkerültek,utánukfordultam. A pasi is pont akkor nézett hátra,és mit ad Isten összenéztünk xDxD Jót nevettünk :DD

L/17

2010. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én nem szoktam riszálni magam.Leszólítom ha tetszik a srác ha meg én neki nem akkor ennyi.(: De olykor-olykor riszálom magam ha gonosz akarok lenni XD

És akkor általában hátra fordul a srác is meg én is,persze szemezünk is XD


16/L

2010. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De itt egy kis szemkontaktus volt.
2010. ápr. 12. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!