Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 40-50 közötti embereket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40-50 közötti embereket nem zavarja az hogyha az egykor csinos, jó testű párjuk elhanyagolja magát, elhízik. Stb?

Figyelt kérdés

Férfiak és nők szemszöge is érdekel.

Tegyük fel adott egy 40 évesen is jól kinéző férfi/nő aki ad magára, mozog valamennyit hogy kondiba tartsa a testét, tehát nincs rajta túl sok felesleg igényesen öltözködik, van kiállása stb... És tegyük fel hogy egykor a párja is ilyen volt. De az évek alatt elhízott, nem érdekli hogy néz ki, nem ad magára.

Persze tudom hogy az elhízásnak is millió oka lehet, de olyan emberekre gondolok akik lustaságból nem foglalkoznak magukkal, és folyamatosan csak kifogást találnak, miközben mindenük (idő, pénz) meglenne nekik arra hogy foglalkozzanak magukkal.(a konkrét sztoriban ahonnan jött ez a kérdés, a férfi nem akar szólni a nőnek mert tudja hogy sokan van a gyerekekkel, és inkább nem mondja hogy elkerülje a konfliktusokat)


Szóval a kérdésem hogy ilyenkor a másik fél nem ábrándul ki a párjából?

Tudom hogy érzelmek család, stb. összetarja de ugyanúgy tud hozzá vonzódni? Nem vágyik újra egy csinos nőre, mint akije régen volt?

Ez érdekelne hogy ez milyen hatással van a másik félre. Főleg tapasztalatok. Vagy ha valamit hallottatok.


2016. jún. 18. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell 40-50 között lenni.


28 voltam, amikor a csinos barátnőm felkapott egy laza 25 kilót, mivel 155 centis volt, így ez elég durva változás volt.


Harmincasok meg már tömegével engedik el magukat, az esetek egy részében pedig emiatt is jön az elhidegülés, mikor a csinos csaj, vagy a jóképű pasi lassan átmegy mackónadrágos, elhanyagoltba

2016. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem elvárást és mutogatást kell tanusítani gyerekes stílusban, hanem Együttmőködést, közös összedolgozást lassan, de biztosan.
2016. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túl sok a "tegyük fel".... akik együtt élnek 2-3 évtizede, azok eléggé hasonló életmódot élnek, evés, mozgás sport, - szóval fölöttébb ritkán látok olyan párokat, akiről te kérdezel.
2016. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy lusta emberek ide nem nagyon fognak írni. Én pl elég lusta vagyok de azért tartom a súlyom és 70 felé nem megyek. Ha valamilyen módon párom elhízna akkor addig noszogtatnám hogy fogyjon le még meg nem teszi. Nem azért mert fúj undorító hanem szeretném hogy egészsges apa illetve nagyapa legyen. Sokaknak ha ezt mondod földig meg vannak sértődve hogy piszkáljuk őket a hája miatt az persze eszébe sem jut nekik hogy a szíve a lába meg minden más nem fogja bírni a súlyát.

Lehet hogy ugyanúgy nem fogok hozzá vonzódni mert azért szex közben hogy néz ki az ha már a farkát sem találom meg vagy ellenkező esetben ő nem találja a lyukat XD azért ez szerintem elég gáz és szomorú dolog főleg hogy ha lustaságból lesz valaki ilyen.

Annak a valakinek én megmondanám hogy nem fél a betegségektől? Vagy hogy nem tud ott lenni a gyerekei házzasságain esetleg vagy az unokáit nem fogja ismerni? Persze ez attól is függ mennyire hízott el de mindenképpen megmondanám neki hogy gondoljon a gyerekeire milyen példát látnak még felnőnek.

2016. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Túl sok ember élezi ki az "ítélőképtelenségét" a vizualitásra.

Lelketlennek érzem azt az embert aki egy megváltozott külső miatt ledegradálja tíz-húsz évig "szeretett" társát.


Nem biztos,hogy testsúly felesleg elhanyagoltságból adódik,egyszerűen sem testi sem lelki ereje nincs az illetőnek munka után sportolni,az egészséges étrend dupla annyiba kerül,ha jól csinálja az ember,mint egy sima üzemi étkezde.


Kérdésben:- ha van pénz és idő is illetve a párja is kérte,hogy változtasson nem látom akadályát,hogy bárki is erre nemet mondana!


Tapasztalatom,hogy ez tipikus férfi szemlélet!


Egy feleség szinte mindig elfogadja 'micimackó pocakos' férjét.

Ellenben a férj minden esetben súlyfelesleg,szülés utáni lazább test ill kisebb -nagyobb elhízás fokozatai keretén belül ,szinte mindig kitekintenek (lexarják a hőn "szeretett"nőt)fiatalabb,csinosabb után vágynak!


Tehát a nők érzelmi intelligenciája sokkal fejlettebb,a férfiak meg az alsónadrágjukban hordozzák az érzelmeiket!



Egészséges életet élek,páromnak is diétás ételeket készítek.


Szeret nassolni,sörözni.


Ha megkérem mindig fogy pár kg-ot,de nem kitartó.


Szőrös,mackóhasú - (a szőrön lehet segíteni,meg is oldom),figyelek,hogy ápolt legyen,elvárom,kikövetelem.


Nem megyek félre,nem keresek nyálas-izmos kölköket kufircolásra!


Beszéljünk a másik oldalról is.- Dolgozom ,gyereket nevelek,igaz már nagyot,munka után főzök,sütök,takarítok.

Este beszélek a gyerekkel,férjjel majd vagy elmegyek futni a kutyával 20-21-óra.-Vagy kondi terem híján tornázom egy órát.

Testem nem változott az évek alatt.


-Ezzel kapcsolatban kérdeztem a férjem egyszer,hogy ha esetleg kövér lennék,lötye,vagy lógó hasú akkor is szeretne -e?

- A válasz persze,csak keresnék egy csinosat is melléd...


Hát kérem szépen ennyit a témáról!


A férfiak és nők szemszöge teljesen eltér!

2016. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
DE nyilván zavarja. A kérdés csak, hogy segít a másiknak ismét összekapni magát, motiválni, a másik akar-e változni, vagy egyből kitekint a kapcsolatból.
2016. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5-6-is egyet kell értsek!

De hiába zavaró, ha a másik csak időlegesen működik együtt, így nem marad más csak elfogadás.

A férfiak meg... a legkövérebb, legrondább is pontozza-értékelgeti a nőket!

2016. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 40-50 éves, de nyilván zavar ha a párom nem figyel oda magára!


Amit nem értek, írod itt a konkrét esetet hogy a gyerekek miatt, hát egy ilyen idős párnak már olyan 15-20 éves gyerekei vannak, akik igazából már nem is annyira gyerekek. Mellettük bőven jut idő egy nőnek magával foglalkozni.

1-2 éves gyerek mellett érthető ha leamortizálódik az ember, de később helyre tudja pofozni magát.

2016. jún. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik hogy már a 20 éves csajok nagy része sem csinos és jó testű...
2016. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ott kezdődik hogy már a 20 éves csajok nagy része sem csinos és jó testű..."



De azok, mert egy "igazi férfi nem játszik csontokkal", mert egy "igazi nőn van mit fogni", mert a "így nőies, és nem kislányos"...


Persze az más kérdés, hogy az elvárások szerint az igazi férfi természetesen sportos, kigyúrt, meg tudja védeni, nem apa testalkata van, nem sörhasú, de hé, senki nem mondta, hogy azonos a mérce ;)

2016. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!